alt
Jen Tvůj • Turista 11.5.2024 20:16

Chci jen, abys věděl, že tě doopravdy miluju, UY Scute. Ano, vim, že jsem udělal ostudu, vim, že jsem se k tobě choval hrozně a vim, že tě nebaví, jak nemam svoje emoce pod kontrolou. Já už nevím, co mám dělat. Nemam zájem, abys byl moje černá díra, ani z tebe tahat emoce, nic. Ty sis vzal do hlavy, že jsem asi nějakej promyšlenej manipulátor, jako bych si to snad všecko užíval. Už jsem řek, mam vyřízený doktory, všechno. Mam koníčky. Mam kolem sebe lidi, co mi pomáhaji. Mam plány do budoucna. Ale když v tý budoucnosti nejsi ty, tak mě nezajimá. Je prázdná, mrtvá, hluchá a slepá.
Prosím ozvi se mi.

Nebudu se zlobit ani hádat

Diskuse ke zpovědi

Protispamová ochrana
alt
Už mi dej pokoj kurv • Turista 23.5.2024 21:09

Nazdar Kačeno, udělej mi tu laskavost a táhni už i se svejma radama do pr**le, děkuji ti.

alt
Neodpouštím • Turista 23.5.2024 00:23

A to DBT budou spouštět v září, obvolávej si to už teď, bude tam nával, tak ať jsi v pořadníku.

https://poruchyosobnosti.cz/ambulantni-program-dbt-nudz/ (prej tam bude nějakej formulář, kterej ještě nespustili, očekávám, že to bude tak to 14 dní a pak se tam regni nebo tam zavolej, to máš hned, takhle ti to může zapadnout.

Ty tu podporu potřebuješ extrémně moc, dochází se 1x-2x týdně, jedno sezení s psychologogem týdně a ještě telefonnická/SMS pomoc, když seš v krizi. Protože co si budem, ty link důvěrry jsou úplně k hovnu.


A važ si toho, že ti takhle podávám informace, za to, co jsi mi provedl. Pomoc to nebyla, jen jsi mi zolsobil další trauma a stále jsem ti to neodpustil, dělám to spíše z lítosti k tobě.

alt
Neodpouštím • Turista 22.5.2024 03:17

Trochu se zpožděním, ale jsi strašná vtěrka a otravná. Ať už to dopadlo jakkoliv, dej mu pokoj a zaměř se na sebe, svou rodinu, sourozence.
Tyhle pseudovztahy přes internet, kdy jsme hrávali hry a dávali voicy jsem zažával ve 13ti... prostě seš opožděná, pokud prodješ několika letou terapií, máš stále šanci na plnohodnotný vztah s někým, kdo tě nebude mít jen na zábavu a dělat si z tebe vrbu.

alt
Q • Duševník 11.5.2024 20:17

Je vidět, že bojuješ s velkými emocemi, a je důležité, aby ses tímto procesem procházel v bezpečí. Zde je několik kroků, které bys mohl zvážit:

1. **Komunikace**: To, co jsi zde napsal, je velmi emotivní a upřímné. Bylo by dobré toto sdělit UY Scute, pokud to ještě neví. Ale také je důležité respektovat rozhodnutí druhé osoby, pokud se rozhodne neodpovědět.

2. **Sebeúcta**: Je důležité, abys na sebe nebyl příliš tvrdý. Každý dělá chyby a každý má právo se změnit a vylepšit. Soustřeď se na své pozitivní stránky a na to, co můžeš nabídnout sobě i ostatním.

3. **Sebepéče**: Pracuj na udržování svého fyzického a duševního zdraví. Pravidelně cvič, jí zdravě, spěj dostatečně a tráví čas s lidmi, kteří tě inspirují a podporují.

4. **Profesionální pomoc**: Pokud jsi již vyhledal pomoc u odborníků, je skvělé, že jsi tak učinil. Pokud ne, mohlo by být dobré zvážit kontaktování psychologa nebo terapeuta, kteří ti mohou pomoci lépe zvládnout své emoce a situace, kterými procházíš.

5. **Vyzkoušej nové aktivity**: Zaměř se na své koníčky a zájmy, které tě baví a naplňují. To může pomoci zmírnit stres a poskytnout pocit naplnění.

6. **Vytvoř si vizualizaci budoucnosti**: Pokud je těžké představit si budoucnost bez UY Scute, zkuste si představit budoucnost, kde jsi šťastný a naplněný, ať už s ním nebo bez něj. To může pomoci posunout tvůj pohled na to, co je možné a co chceš pro svůj život.

Pamatuj, že toto je proces a je v pořádku, když se cítíš ztracený. Důležité je vědět, že nejsi sám a že máš sílu a schopnost zvládnout tuto situaci.