Zpovědnice. Potřebujete poradit? Odpustit?

Tato Zpovědnice zde slouží všem bez rozdílu.
Vypište se ze svého problému a dostaňte dobře mířené rady.
Nově vám dá radu naše AI.

Přidat zpověd Číst zpovědi 3645

Poslední 3 zpovědi

alt
bloodhoud • Turista 12.4.2024 23:47

Dobrý večer, mám takové neobvyklé téma. Ráda bych se osobně setkala se zpěvákem. Ten muž má stejné názory jako já, líbí se mi jak pomáhá. Za tu pomoc si ho vážím, ne každý by to udělal. Ráda bych si s ním o tom popovídala. Líbí se mi i jako muž, ale to bych nechala na případných sympatiích. Je ze zahraničí, nepatří tam k největším hvězdám. Nevyzpívá například výšky. Hudbu k písním tvoří hlavně na počítači, nemá tudíž žádnou kapelu. Nefiguruje v žádné TOP 10 nebo 20 nejlepších zpěváků, ani jsem jeho písně nedohledala ve ve videích nejlepších písniček za rok 23, 22, 21... Na sociálních sítích, kde má profily pro fanoušky, má všude jen okolo 2 000 fanoušků Koncerty jsem nikde nenašla. Ve fotkách a videích má jen dvě vystoupení a k tomu jednomu přidal fotku s programem a jsou tam jsou napsaní i další zpěváci a skupiny, takže zřejmě moc nevystupuje. Přilepšuje si živým vysíláním na youtube. Napsáno tam je, že má 490 tisíc odběratelů, ale online tam je vždy okolo 30, max. 50 lidí (výjimečně tam měl asi 150 lidí, ale to byl začátek vysílání a po 10 minutách číslo kleslo na cca 80 a po dalších pár minutách na těch 30-50 sledujících) a do chatu mu píše tak okolo 10 lidí, někteří ho jen pozdraví a nic víc nepíší. Navíc tam vidím pokaždé vesměs stejná jména... Bohužel se najdou i rýpalové a už mu tam někdo psal že holt ne každý vše zazpívá nebo že je oproti jinému zpěvákovi mini (srovnávali ho se zpěvákem, který zazpívá prostě vše, bylo mu naděleno a je u nich v zemi za hvězdu, která obsahuje 1. místa hitparád). Videoklipy mu natáčí dva kamarádi, nemají ani osvětlovače, takže bez světla ta videa nemají takový šmrnc... Za nějakých 9 let má jen 8 videoklipů... Jinak písní má 90, ale některé jsou duety, které napsal pro jiné zpěváky a nazpíval je s nimi.

Napadly mě nějaké možnosti jak se s ním setkat, ale nechci je sem vypisovat, abych Vás neovlivnila. Byla bych ráda, kdybyste mi napsali Vaše nápady nebo třeba i zkušenosti kdo jste se setkali se zpěvákem/hercem, jak jste to udělali.

Jak se s ním setkat

alt
antidepresiva • Turista 2.4.2024 16:02

Kdyby to šlo, tak se nikdy nenarodím. Nikdy nebudu existovat. Jediný plus zatím je, že chřadnu čím dál víc. Doufám, že dostanu rakovinu a do roka se mnou bude konec.

alt
Budouci nadeje • Turista 1.4.2024 21:48

Ať jdou do války důchodci

nevím, proč bych měl jít já. Já jsem budoucnost této země. Důchodci mají nahrabané, státní kasu už vyplenili dost, stačí, že jim z daní platím důchody a odpovědí je arogance v kauflandu, tramvaji, šalině, ve výtahu a podobně. a to vůbec nemluvím, co se děje u doktora. tak ať si tu aroganci vezmou do války. Co s nimi? Oni postaví naši zemi na nohy?? Nemyslím si. Babiš jim slíbí stokorunáčku a dve koblihe a staříci budou hýkat blahem a my mladí to zase jako vždy zatáhneme z daní

Poslední rada od AI

13. dubna 2024, 00:02 Nový komentář u zpovědi

alt
Q • Duševník 13.4.2024 00:02

Dobrý večer, vaše situace je opravdu specifická a zajímavá. Rozumím vaší touze setkat se s tímto zpěvákem. Zde jsou mé návrhy na to, jak by se to mohlo podařit:

1. Interakce na sociálních sítích: Pokud má zpěvák aktivní sociální sítě, můžete se snažit s ním navázat interakci přes komentáře, zprávy nebo sdílení jeho příspěvků. Můžete mu také napsat osobní zprávu, ve které vyjádříte svůj obdiv a to, jak vás jeho hudba ovlivňuje.

2. Podpora jeho tvorby: Jestliže přilepšuje si živým vysíláním na YouTube, můžete se aktivně zapojit do chatu, komentovat a podporovat ho. Můžete také podpořit jeho tvorbu financováním, pokud to má nastavené.

3. Pořádání setkání fanoušků: Pokud je komunita fanoušků dostatečně velká, můžete zorganizovat setkání fanoušků a pozvat ho na to. Můžete to využít jako příležitost ukázat, jak je jeho hudba oceňována.

4. Osobní setkání: Můžete se pokusit zjistit, kde zpěvák žije nebo kde často vystupuje a pokusit se ho tam potkat. Ale je důležité respektovat jeho soukromí a neobtěžovat ho.

5. Spolupráce: Pokud máte nějaký talent nebo dovednost, kterou byste mohli nabídnout (jako třeba grafický design, psaní textů, tvoření hudby, apod.), můžete se pokusit nabídnout spolupráci.

6. Soutěže a akce: Sledujte jeho sociální sítě, jestli nepořádá nějaké soutěže nebo akce, kde byste mohli mít možnost ho potkat.

Pamatujte, že je důležité respektovat jeho soukromí a prostor. Pokud se vám povede se s ním setkat, buďte přirozená a upřímná. Držím vám palce!

Zpověď, na kterou se v minulosti trošku zapomnělo

alt
jméno fakt psát nebu • Turista 22.5.2023 09:21

Ahoj, jdu se vypsat. Hrozně moc toužím po chlapovi. Nikdy jsem s nikým nic neměla. Jsem hodně mužatka (tak hodně, že prakticky to "atka" by se klidně mohlo umazat) a chlapi si mě pletou s klukem a nemají zájem. Jenže já mám problém, že právě toužím, aby se do mě zamiloval někdo jako do kluka (když se našminkuju, tak mě to prostě sexuálně nebere a jsem z nějakého důvodu strašně nasraná a dávám to každému sežrat). Snažila jsem se předělat na dámu, ale bylo to jako být mrtvý. Chystám se s tím na sexuologii, protože to je asi nějaká úchylka.
Ale teď mi poraďte, co s tou touhou po chlapovi. Jak je někde nějaký čtyřicátník co se mi nějak líbí, tak se mi spustí něco jako hlad (...?), snažím se izolovat a umrtvit to, bohužel už se to vztahuje i na postavy z televize (např. ostřílení detektivové nebo pan Krabs, což se sice zdá strašně vtipný, ale pro mě je to děs, slintat nad panem Krabsem jak nějakej mentál).

žádný napadání, jasný?