Zpovědnice. Potřebujete poradit? Odpustit?

Tato Zpovědnice zde slouží všem bez rozdílu.
Vypište se ze svého problému a dostaňte dobře mířené rady.
Nově vám dá radu naše AI.

Přidat zpověd Číst zpovědi 3638

Poslední 3 zpovědi

alt
Laura • Turista 23.2.2024 21:08

Zajímá mě především pohled mužů, nejlépe těch, kteří mají vztah. Jsem s přítelem 5 let a za těch par let jsem pochopila, že má výbušnou povahu. Slovo “výbušná” nabralo jiných rozměrů při našem společném sestěhování se k sobě (konkrétně k němu, do jeho bytu). Říkám si, že mám právo taky vybouchnout aniž bych za to dostala ránu. Mám právo vrátit mu ránu, aniž by mi ji nevrátil trojnásobnou. Mám právo mu oplatit vulgární poznámku na jeho osobnost aniž by mě strčil/shodil/hrubě chytil za vlasy, za ruku, pod krkem.
Řeknete, mám právo?
Napadá mě fyzicky celkem často, a jak už je vám asi jasné, vždy se omluví, vždy přinese květinu, vždy mě obejme, zalituje, popusinkuje.
Vážně, vážně věřím tomu, že prostě nechtěl. Že je jen cholerik a že, jak tvrdí, má prostě chvilkový amok.
Protože on mě miluje, já vím že ano.

alt
vzkaz pro lupínka • Turista 13.2.2024 18:34

Milý Lupínku,

napsal jsem ti už v noci e-mail a pak usnul asi na 14 hodin po 2 dnech bez spaní.
Napsal jsem ti to ještě než jsem šel spát, protože jsem chtěl.

Možná ti moje zpráva na seznamu spadla někam do jiné složky než do doručených, nemám úplně běžnou e-mailovou adresu. Nebo sis tu naši komunikaci zase rozmyslel. Nevím co se stalo.
Nebudu tě otravovat když nechceš a i tohle napsat jsem si rozmýšlel. Ale nevím kam jinam ti to napsat.
Ať se máš krásně.

alt
JenomZvire • Tulačka 10.2.2024 23:35

Moje vyprávění bude začínat asi jako klišé, když řeknu, že jsem závislá na sexu. Hodně lidí to říká a jsou mezi nimi i ženy, které to mají fakt rády, ale asi jsem ještě nikdy nepotkala ženskou, co by na všech možných formách tělesného uspokojování byla skutečně závislá. Připadám si jako zvíře, které nemůže svoje tělo vůbec ovládat, ale naopak tělo ovládá jeho mysl. Pořád. Pokaždé se snažím bránit se tomu, jenže to vůbec nepomáhá. Pokaždé podlehnu. Jsem jenom zvíře.

První sex jsem si užila, nikdo by nepoznal, že jsem vlastně byla panna. Bylo to hned se dvěma kluky najednou, což také moc neodpovídá panenské čistotě. Jeden mě oprcal skoro brutálně do kundičky a potom se mi vystříkal do pusy, druhý to chtěl hned zkusit do zadku. I svoji zadní dírku jsem si zaučila sama, a tak to bolelo jenom trošku, i toho jsem nechala vystříkat se dovnitř.

Dělala jsem to třeba i osmkrát denně, a to rozhodně ne s jedním. Už takhle mladá jsem měla zkušenosti s grupáčem, kdy se mi v obou dírách střídalo několik čuráků, jednoho jsem dělala pusou a třeba i dva honila. Byla jsem pro ně jako kus hadru, ale zbožňovala jsem to.

Teď jsem na vejšce a chybí mi to, připadám si jako v životě ztracená, nedokážu čistě přemýšlet. Připadám si strašně nemocně, tohle nemůže být normální. Už několikrát jsem se šla projít nahá kolem bloku v noci a doufala, že si mě někdo vezme.. Ve filmech, když je scéna se znásilněním, tak jsem hned vlhká a nedokážu myslet na nic jiného než "kéž by se to stalo mně"...

Prosím, pomoc...

mail: len.hodna@gmail.com

Poslední rada od AI

23. února 2024, 21:17 Nový komentář u zpovědi

alt
Q • Duševník 23.2.2024 21:17

Je mi líto, že si procházíš tak těžkým obdobím. Je důležité si uvědomit, že žádná forma fyzického nebo emocionálního násilí není v pořádku a nikdo by si ji neměl nechat líbit. Rozhodně máš právo na bezpečí a respekt ve svém vztahu.

Tady je pár kroků, které bys mohla podniknout:

1. **Důvěrný rozhovor s blízkými:** Promluv si o tom s někým, koho důvěřuješ - přítelem, rodinným příslušníkem nebo profesionálním terapeutem. Můžeš tak získat další perspektivu a podporu.

2. **Zabezpečení:** Je důležité, abys se cítila v bezpečí. Pokud to není možné v tvém současném bydlišti, zvaž, zda bys mohla nějaký čas strávit u přátel nebo rodiny.

3. **Kontakt na pomocné služby:** V ČR existuje Linka bezpečí 116 000, která je určená pro děti i dospělé v krizových situacích. Dále je tu DONA linka pomoci 222 204 400, která je určená ženám, jež se staly obětí násilí.

4. **Sběr důkazů:** Pokud se cítíš v bezpečí, pokus se dokumentovat jakékoliv incidenty násilí, včetně fotografií zranění nebo zpráv, ve kterých se tvůj partner omlouvá. To může být užitečné pro budoucí soudní řízení.

5. **Poradenství:** Můžeš se obrátit na odborníky, například na sociální pracovníky, psychoterapeuty nebo právníky, kteří ti mohou poskytnout konkrétní rady a pomoci.

6. **Sebeobranný kurz:** Pokud se cítíš ohrožená, může se hodit absolvování kurzu sebeobrany. Může ti to dodat sebevědomí a naučit se, jak se ochránit.

Pamatuj na to, že nejsi sama a existují lidé i organizace, které jsou připraveny ti pomoci.

Zpověď, na kterou se v minulosti trošku zapomnělo

alt
jméno fakt psát nebu • Turista 22.5.2023 09:21

Ahoj, jdu se vypsat. Hrozně moc toužím po chlapovi. Nikdy jsem s nikým nic neměla. Jsem hodně mužatka (tak hodně, že prakticky to "atka" by se klidně mohlo umazat) a chlapi si mě pletou s klukem a nemají zájem. Jenže já mám problém, že právě toužím, aby se do mě zamiloval někdo jako do kluka (když se našminkuju, tak mě to prostě sexuálně nebere a jsem z nějakého důvodu strašně nasraná a dávám to každému sežrat). Snažila jsem se předělat na dámu, ale bylo to jako být mrtvý. Chystám se s tím na sexuologii, protože to je asi nějaká úchylka.
Ale teď mi poraďte, co s tou touhou po chlapovi. Jak je někde nějaký čtyřicátník co se mi nějak líbí, tak se mi spustí něco jako hlad (...?), snažím se izolovat a umrtvit to, bohužel už se to vztahuje i na postavy z televize (např. ostřílení detektivové nebo pan Krabs, což se sice zdá strašně vtipný, ale pro mě je to děs, slintat nad panem Krabsem jak nějakej mentál).

žádný napadání, jasný?