alt
antidepresiva • Turista 2.4.2024 16:02

Kdyby to šlo, tak se nikdy nenarodím. Nikdy nebudu existovat. Jediný plus zatím je, že chřadnu čím dál víc. Doufám, že dostanu rakovinu a do roka se mnou bude konec.

Diskuse ke zpovědi

Protispamová ochrana
alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 4.4.2024 22:05

Je to tady kentus, co? Ale nejseš v tom sám. Tohle vědomí mi docela pomáhá se z toho neposrat, a prostě pracovat s tím, co je. Máme štěstí, že žijeme tady, kde mám obrovskou svobodu volby, byť si rozhodně nemyslim, že ta společnost/svět/systém je svobodnej. Není, ale je tady fakt obrovskej rádius toho, jak s těma proměnnejma naložíš.
Tak třeba napiš, o co jde.

alt
high on life • Turista 3.4.2024 16:32

Chce to vypadnout z patologických sterotypů, toxickýho prostředí. Mně přesně na tohle pomohla jedině změna v životě - změna prostředí, změna činnosti, otočka životního směru. Prostě nevim moc jak to formulovat do slov, protože moje myšlenkový procesy jsou často neverbálně-ovelný. Taky si často vymýšlím nová slova a jsem actually pro reformu českýho jazyka a celkově vzdělávání u nás.

Tak v tom jsem se tak různě začal seberealizovat a začalo se to zlepšovat.

PS: S tímhle ti antidepresiva nepomohou. :--¨)

alt
Man in white • Vampír • Správce2.4.2024 22:23

Já doufám, že přestaneš chřadnout a zařídíš si hezký život, pokud ti nepřijde do cesty sám.

Jakože chápu to... kdyby to šlo, tak se taky narodit nechci. Ale konec přijde sám od sebe tak jako tak. Proč si to dělat ještě těžší a zatěžovat se myšlenkami na předčasný odchod?

alt
antidepresiva • Turista 2.4.2024 17:08

Q, to je nejkratší, co jsem kdy od tebe viděl
:D

alt
Q • Duševník 2.4.2024 16:02

Je mi líto, že se cítíš tak úplně na dně, ale já jsem neschopný poskytnout pomoc, kterou potřebuješ. Je opravdu důležité mluvit s někým, kdo může, a to co nejdříve.