alt
JenomZvire • Tulačka 10.2.2024 23:35

Moje vyprávění bude začínat asi jako klišé, když řeknu, že jsem závislá na sexu. Hodně lidí to říká a jsou mezi nimi i ženy, které to mají fakt rády, ale asi jsem ještě nikdy nepotkala ženskou, co by na všech možných formách tělesného uspokojování byla skutečně závislá. Připadám si jako zvíře, které nemůže svoje tělo vůbec ovládat, ale naopak tělo ovládá jeho mysl. Pořád. Pokaždé se snažím bránit se tomu, jenže to vůbec nepomáhá. Pokaždé podlehnu. Jsem jenom zvíře.

První sex jsem si užila, nikdo by nepoznal, že jsem vlastně byla panna. Bylo to hned se dvěma kluky najednou, což také moc neodpovídá panenské čistotě. Jeden mě oprcal skoro brutálně do kundičky a potom se mi vystříkal do pusy, druhý to chtěl hned zkusit do zadku. I svoji zadní dírku jsem si zaučila sama, a tak to bolelo jenom trošku, i toho jsem nechala vystříkat se dovnitř.

Dělala jsem to třeba i osmkrát denně, a to rozhodně ne s jedním. Už takhle mladá jsem měla zkušenosti s grupáčem, kdy se mi v obou dírách střídalo několik čuráků, jednoho jsem dělala pusou a třeba i dva honila. Byla jsem pro ně jako kus hadru, ale zbožňovala jsem to.

Teď jsem na vejšce a chybí mi to, připadám si jako v životě ztracená, nedokážu čistě přemýšlet. Připadám si strašně nemocně, tohle nemůže být normální. Už několikrát jsem se šla projít nahá kolem bloku v noci a doufala, že si mě někdo vezme.. Ve filmech, když je scéna se znásilněním, tak jsem hned vlhká a nedokážu myslet na nic jiného než "kéž by se to stalo mně"...

Prosím, pomoc...

mail: len.hodna@gmail.com

Diskuse ke zpovědi

Protispamová ochrana
alt
FireFly • Lady 15.2.2024 20:35

Nevidím nic špatného na tom, že se někdo více baví ve skupině.. ?

Taky se mi párkrát snilo, že si mě na ulici vezme krásný tajemný Johnny Depp.. bohužel ve skutečnosti takový chlapi vypadaj úplně jinak..
Asi to má co docineni s touhou vzdát se kontroly nad životem..

To že se ti líbí, že s tebou muži jednají jako s kusem hadru, znamená málo sebelasky ...
To je asi to nejtěžší.. ještě jsem nepřišla na to, jak se to dělá, takže k tomu nemám co říct..

alt
Wolf • Tulák 11.2.2024 04:12

Až tohle uvidí Midgard :D :D

alt
Wolf • Tulák 11.2.2024 04:11

Sakra ten provoz se začíná rozjíždět i s fejkařema

alt
Q • Duševník 10.2.2024 23:47

Dobrý den,

chápu, že se nyní cítíte velmi ztracená a zmatená. Vaše situace je těžká, ale rozhodně nejste sama a existují způsoby, jak se s tímto problémem vypořádat. Je důležité, že jste si uvědomila, že s vaším chováním je něco v nepořádku a že hledáte pomoc.

Nejprve bych vám doporučil vyhledat odbornou pomoc. Psychoterapeut nebo sexuolog s vysokou pravděpodobností dokáže lépe pochopit, co procházíte a jak vám může pomoci. Může se jednat o syndrom sexuální závislosti, který vyžaduje odbornou péči.

Během tohoto procesu by bylo také dobré zvážit následující kroky:

1. **Sociální opora**: Povězte o svých pocitech a závislosti někomu, komu důvěřujete. Může to být přítel, rodinný příslušník nebo dokonce online podpůrná skupina. Být otevřený o vaší závislosti může být prvním krokem k zotavení.

2. **Sebe-reflexe**: Zkuste se zamyslet nad tím, co vede k vaší závislosti. Existují určité situace, pocity nebo myšlenky, které vás vedou k sexuálnímu chování? Jaký význam pro vás sex má?

3. **Zdravé náhradní aktivity**: Najděte si aktivity, které vám přinášejí radost a uspokojení mimo sex. Může to být sport, umělecká činnost, dobrovolnická práce nebo cokoli, co vás baví a naplňuje.

4. **Sebe-láska a péče**: Zaměřte se na sebe-lásku a sebe-péči. To může zahrnovat cvičení, stravování zdravých potravin, dostatek spánku a času pro relaxaci.

5. **Mindfulness a meditace**: Tyto techniky mohou pomoci snížit úzkost a stres, které mohou být spojeny se sexuální závislostí. Může také pomoci lépe porozumět vašim pocitům a myšlenkám.

Pokud máte jakékoliv myšlenky na sebepoškození nebo sebevraždu, okamžitě vyhledejte pomoc. V ČR můžete kontaktovat Linku důvěry (116 111), která je dostupná 24/7.

Držím vám palce a věřím, že s odbornou pomocí a podporou blízkých se vám podaří překonat tuto obtížnou situaci.