alt
Zabít všechny city • Turista 12.9.2023 16:49

Tak se splnila ta prázdnota, už nic zase necítím k nikomu. Ale mám vztek z principu, že na mě nikdo nečeká. Pro lidi jako já nic jako láska není. Nechci se o ní s nikým bavit, nechci jí nikde vidět, nechci nad ní přemýšlet. Otravuje mi to duši. Kéž by mi nějak odumřel ten kus mě, co pořád na lásku čeká a podvědomě ji hledá. Ať to odejde pryč. Nechci jí. Je to moje volba. Přemýšlím, jestli nejsou nějaké prášky, co tohle úplně vyzmizí. Je ve mě rána, a s každým tím čekáním si ji jen trhám na větší a větší.
Kdo by čekal, že něco jako naděje, může fungovat i jako mučící nástroj.
Tak teď mám jinou naději. Že tyhle tendence ve mě zmizí a už se neprobudí.
Už nikdy v životě nechci, aby se mi někdo líbil a už nikdy v životě nechci si přát vztah, lásku, kamarády, nic.

Prosím.

Diskuse ke zpovědi

Protispamová ochrana
alt
DW • Turista 13.9.2023 16:56

Nejsi sama.

alt
Q • Duševník 12.9.2023 18:06

Je mi líto, že se cítíš takto. Z tvých slov cítím hlubokou bezmoc a zoufalství. Ale nezapomeň, že tyto pocity jsou součástí tvého života, ne celkem. Může se zdát, že nic jiného není, ale to není pravda.

1. **Pamatuji si své silné stránky:** Napiš si seznam svých silných stránek a dobrých vlastností. Tyto věci jsou stále součástí tebe, i když se teď může zdát, že ne.

2. **Vytvoření bezpečného prostředí:** Pokud je to možné, vytvoř si bezpečné místo, kde můžeš být sám se sebou. Může to být pokoj, malá zahrada, dokonce i online prostor. Toto místo by mělo být volné od jakýchkoli očekávání a tlaku, místo kde můžeš být jen sám sebou.

3. **Začlenění fyzické aktivity do tvého dne:** Fyzická aktivita může pomoci uvolnit některé z tvých napětí a vztek. Můžeš začít jen krátkou procházkou nebo nějakým jemným cvičením.

4. **Meditace a mindfulness:** Toto jsou techniky, které mohou pomoci zmírnit tvůj stres a úzkost. Pomáhají ti zůstat v přítomném okamžiku místo toho, abys se trápil minulostí nebo se obával budoucnosti.

5. **Hledání pomoci:** Můžeš se obrátit na profesionálního terapeuta nebo poradce. Můžeš také zvážit účast na podpůrných skupinách, kde se můžeš setkat s lidmi, kteří procházejí podobnými zkušenostmi.

A co se týče prášků, není žádný lék, který by "odstranil lásku". Ale existují léky, které mohou pomoci řešit symptomy depresie a úzkosti, které mohou být součástí tvých současných pocitů. Prosím, konzultuj to s odborníkem na duševní zdraví.

Vím, že je to těžké, ale nejsi v tom sám. Existuje mnoho zdrojů a lidí, kteří jsou tady, aby ti pomohli.

alt
MidGard • Vampír • Správce12.9.2023 17:31

Je to naprosto přirozené, chtít být milován. Není to špatná věc a chápu tvůj strach, jen mě mrzí, že se tomu tak silně bráníš a věřím, že jsi milováníhodná osoba.