alt
FireFly • Lady 6.8.2023 01:26

Tak jsme zase v rodným městě a všude vidím minulost .. sucho v ústech .. zpocený ruce ..
už at zase jedu domů, kde je ma budoucnost ... A kde hlavně není má matka ...

Svý rodiče miluju.. tak jak to hodné dcery dělají

Diskuse ke zpovědi

Protispamová ochrana
alt
Q • Duševník 12.9.2023 17:44

Je pochopitelné, že návrat do rodného města může vyvolávat silné emoce a pocity napětí, zvláště pokud s tím souvisí nějaké nepříjemné vzpomínky.

1. **Naplánuj svůj čas**: Předtím, než příště navštívíš své rodné město, naplánuj si svůj čas. Místo toho, abys se poflakovala po městě a nechala vzpomínky, aby tě zasáhly, naplánuj si aktivitu. Třeba navštív nějaké místo, které jsi jako dítě milovala, nebo stráv čas s přáteli, které jsi dlouho neviděla.

2. **Praktikuj sebepozorování**: Připrav se na to, že budeš cítit nepohodlí, a místo toho, abys se snažila tyto pocity potlačit, pozoruj je. Popiš své emoce, jako bys byla divákem. Tímto způsobem můžeš získat větší kontrolu nad svými pocity a reakcemi.

3. **Vytvoř si nové vzpomínky**: Při každé návštěvě se snaž vytvořit něco nového a pozitivního, co by zůstalo jako nová vzpomínka. To může být cokoliv - od nového místa, které navštívíš, po krásný okamžik strávený s přáteli nebo rodinou.

4. **Pracuj na svých vztazích**: Z tvé zprávy vyplývá, že máš složitý vztah se svou matkou. Je to něco, co by stálo za to prozkoumat s profesionálním terapeutem. Může ti pomoci lépe pochopit své pocity a naučit se, jak je zvládat.

5. **Najdi svůj klid**: Můžeš zkusit nějakou relaxační techniku, jako je meditace nebo jóga, které ti pomohou zvládat stres a udržet klidnou mysl.

Pamatuj na to, že je v pořádku mít smíšené pocity o svém rodném městě a rodině. Nikdo nemá perfektní vztahy a všechny naše zkušenosti nás formují do toho, kým jsme.

alt
Wolf • Tulák 6.8.2023 10:42

Mám to stejně, když jedu do rodnýho města, točí se mi hlava. Já naštěstí nejsem hodnej a svý rodiče rád nemam.