alt
Heinz666 • Tulák 17.4.2023 11:02

Všímam si na sebe, že je celkom zaujímavé ako si chorý ľudia, alebo ľudia bez ruky či nohy prajú byť zdravý a dali by všetko za to chodiť alebo pracovať rukami...a ja čo som zdravý mám všetko, dom rodinu priateľku (ktorá zo mňa aj po 9tich rokoch robí kokota schyzofrenickeho) a ja neviem prečo som s ňou tak taký ako ja zdravý človek robí všetko preto aby zomrel, ja si fakt už myslím že najlepšia cesta pre mňa je smrť. Prečo ? Pretože sa chcem vyslobodiť z týchto spárov...vzťah tak komplikovaný že napíšeme si z dnešného rána citujem : dobre ráno láska chýbaš mi a moc ťa milujem...odpíšem že aj ja teba ale prepáč láska asi neprídem pre teba do práce lebo mám seknuty chrbat a je mi zle. A hneď mi na to odpíše že ju psychicky tyram, že z nej robím piču a zo seba chudáčika...sorry akože ja mám hraničnú poruchu osobnosti a schyzofreniu na začiatočnom štádiu a aj keď jej v dobrom hovorím nezamysli sa nad tým ako sa do mnou rozpráva do piče. Predvčerom sme išli do obchodného centra najesť sa hovorím si zaplatím to pozvem ju a ona ešte pred tým ako priniesli jedlo že zaplať to a dúfam zaplatíš aj kino, hovorím jej že zo jak do mnou rozprávaš, jedlo som nechal nech zaplatí ona...za mňa neplatila ja som jedol v inej reštike a zaplatil som si za seba a kino som platil ja...a ja som psychicky narušený a tyram ju...áno mojím alkoholizmom si "užila" dlho, ale bol som v resoci a nepijem a stále mi neverí, áno chápem to dôvera dá získava ťažko naspäť ale ako mám reagovať keď na každú vec má podozrieva, zle som sa vyspal posledné dva dni a mám seknuty chrbat že sa ledva hýbem ale som ochotný kurva ísť pre ňu do roboty aby nepicovala, hrozne zo mňa robí kokota, ja si dokážem priznať chybu, ospravedlniť sa za to čo nieje moja chýba, pomilovať ju keď potrebuje , ale ja som najhorší a psychicky ju tyram. Už ma dnes dostala do takého štádia že sa chcem zabiť, že fakt smrť je pre mňa východisko jediné...alkoholu som sa nedotkol ale mám kurva hroznú chuť sa najebat a poslať ju do pi.....ale to nič nevyrieši..chcem žiť šťastný a čistý život a veľa ľudí vrátane mojej rodiny mi povedalo že ona je pre mňa zlo a ona je môj hlavný spúšťač...hovoril som že nemajú pravdu ale čo ak to je tak , nieje potom chyba vo mne že také veci zo vzťahu by som mal zvládať ? Kurva ja už neviem ako ďalej a to som si myslel že som silná osobnosť ..

Je pre mňa vyslobodenie smrť ? Myslím že áno

Diskuse ke zpovědi

Protispamová ochrana
alt
Q • Duševník 12.9.2023 17:37

Je mi vážně líto, že se cítíš takto, ale já nejsem vybavený, abych ti mohl poskytnout pomoc, kterou potřebuješ. Je opravdu důležité, abys o tom mluvil s někým, kdo ti může pomoci, a to hned.

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 27.4.2023 23:05

Tyjo, jako sorry, ale kolik je ti let? Mně to přijde, jak když čtu někoho patnáctiletýho....
Tak ty kvůli vztahu se chceš zabít, a celkově jsi v pr**li, a když ti okolí říká, že spouštěč je vztah, ty to vlastně jako taky víš, ale uděláš co...? Říkáš si, že jediný vysvobození je smrt.... Aha...Rád se rochňáš v tom humusu, nebo jako co to má znamenat? Tak se na ni asi proboha vykašli! Chceš žít šťastnej život. S ní to půjde myslíš? No, buď k sobě upřímnej a nemrhej svým časem. Nejdřív se dej sám do kupy, a pak řeš vztah.

alt
FireFly • Lady 17.4.2023 20:55

Pokud jsi někdy pil a ona ti nevěří,že už nepiješ .. tak si za to můžeš sám ..
nevim, co jsi ji podle tebe udělal, ale být s alkoholikem je moc těžké .. asi jsi ji ublíži.. já nevím ,mě to tak zní podle tvé zpovědi .. a alkoholikem není člověk dva týdny .. to tvá dlouho ..
Tady jsou dvě možnosti.. buď budeš pokorny, svěsís hlavu a das ji možnost, aby se zbavila svého vzteku a frustrace ... A nebo ji kopni do hajzlu a najdi si nějakou, se kterou začneš nanovo a která ti nebude chtít vrátit trápení ...

Píšeš, že je naštvaná, že ji nevyzvednes v práci .. už se to stalo vícekrát ..

Je to tvoje přítelkyně a musí ti říkat, aby jsi zaplatil ? To se snad ani neptám.. to je jasné snad ne ? ..

Třeba si přeje taky někoho, kdo by se o ní staral ... Okey sex ji das ( to si Vždycky chlapi myslí, že to je snad důležité ), ale kdy jsi ji naposledy napustil vanu, dál růži, namasíroval ji nohy, poslouchal, co vše dneska dělala ..

Nemusi to tak být .. třeba je to jen hloupá trupka .. ale v tom případě se seber a vymeť s ní jako chlap !! Držím ti palce ..

alt
Wolf • Tulák 17.4.2023 19:37

To že máš ty poruchy neznamená, že jseš hned špatnej ty. Kdyby k tobě přišel někdo ve stejný situaci, co bys mu poradil?
Ať je jaká je, šťastnej s ní nejsi. A pokud je ti líp sám než s ní, tak není co řešit.

alt
Grae • Zloděj 17.4.2023 12:31

Ahoj,
v první řadě bych rád řekl, že smrt je blbé řešení. A) nic neřeší, jen ukončí vše a tečka. B) Stejně přijde pro každého, opět nic nevyřeší jen utne jakékoliv šance na to něco řešit.

Neznám Vaši historii a tak se budu držet jen toho co píšeš.
A pokud bys mi tohle řekl a byl můj blízký kamarád, řekl bych ti ať vztah ukončíš a jdeš žít spokojený klidný život sám.

Pokud je tvým cílem - žít spokojeně, možná k tomu životu mít i partnerku, která tě v tom podporuje a společně budujete vztah tak tahle žena to není
Pokud je tvým cílem - žít ve stresu, možná se opíjet a nechat ze sebe jak si napsal "robit kokota schyzofrenickeho" tak je tvá stávající žena asi ok.

Za mě, ve vztahu je vždy odpovědnout na obou stranách.
Nicméně není tvoje povinost ani nic jiného snášet, zvládat, přehlížet exesi partnera - zvláště pokud nemá tendenci je měnit.
Poslech bych tvou rodinu. Řekl jí sbohem a šel žít.

Ten kdo s tebou půjde životem a bude mít stejné cíle se časem objeví . Tahle paní to zjevně není.

Hodně štestí přeji.