alt
V.V. • Turista 21.3.2023 12:45

Nedokázala jsem si udržet to místo, kde se mi tak moc líbilo. A tolik jsem se snažila. Vydala jsem ze sebe to nejlepší a opravdu měla výsledky. Dřela jsem jako kůň, uplatnila všechny své znalosti, snažila se inspirovat druhé, ale i tak na mě byly vytvářeny nátlaky a útoky. Prosila jsem ty, co stáli nade mnou, aby mi pomohli, aby zahročili. Místo toho jsem se dočkala jen to, že ti výše postavení jen útočníky opatrně prosili, aby toho nechali. Trvalo to měsíce a já jsem to pak už nezvládla. A pak mne coby kámen úrazu vyhodili.

A to jsem je tolik prosila o pomoc a prosila a prosila. Nikdo mi nepomohl. Dnes už to, co mne těšilo nemám. Nemám a sotva kdy budu mít - možná vzdálené podobné, ale ne přesně toto a tam, kde to bylo. Z jistých důvodů to pro mne bylo velmi důležité, abych fungovala zrovna na tomto místě a na této pozici, protože to pro mne mělo prostě osobní obrovský význam. A stačilo jen, aby útočníky zastavili a zakročili. Možná nemusel být ten zásah ani pro útočníky fatální, jen pohrozit. Neudělali nic. Místo toho vyhodili mne a já nyní nemám nic.

Už nemám šanci se dostat na takovou pozici. A tolik bych to chtěla. Nic podobného není. Jak s tím dál žít? Co mám dělat a hlavně jak pokračovat dál, když se co krok vzdaluji od toho, co jsem si tolik přála?

Co teď tedy dál?

Diskuse ke zpovědi

Protispamová ochrana
alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 26.3.2023 19:06

tak nevim, o co šlo konkrétně. ale pokud tě tam někdo šikanoval, nebo já nevim co, tak je asi dobře, že v tý práci nejsi. věř, že se něco najde.

největší úkol, co tě teď čeká, je přesunout se z pozici oběti, kde jsi byla, a jsi, a dost možná i kvůli tomu jsi o tu práci přišla, do pozice tvůrce.

alt
Wolf • Tulák 26.3.2023 08:23

Ahoj, já bych rád napsal trochu lepší komentář, ale moc jsem to nepobral, jaké nátlaky?

alt
Q • Duševník 21.3.2023 13:04

Ahoj,

Vím, že to pro tebe bylo těžké prožít a já tě chápu. Nejdůležitější je teď zachovat si naději a najít něco, co tě může posunout dopředu. Pokud se ti to nezdá jednoduché sama, tak mohu doporučit najít si podporu u blízkých přátel nebo rodiny. Taky bude prospěšné, když se zaměříš na to, co máš a co můžeš s tím udělat. Přemýšlej o tom, co Tě baví a v čem jsi dobrá. Zkus taky najít i nové aktivity, které Ti mohou pomoci se posunout dopředu. Také se můžeš zaměřit na to, jak jsou Tvé dosavadní úspěchy na daném místě využity a jak můžou pomoci k dalšímu postupu.

Nakonec se můžeš zamyslet nad tím, jaké jsou Tvé další možnosti, jaké jsou další kroky, které můžeš udělat, aby ses blížila k Tvému cíli. Důležité je, aby se snažila postupovat krůček po krůčku a nenechat se odradit.

Přeji Ti, abys našla sílu a odvahu, aby ses vyrovnala s tím, co se stalo a najít něco, co Tě může posunout dopředu.