alt
Wolf • Tulák 19.3.2023 13:38

Vypadám teď jako živá mrtvola, fakt se rozpadám. Což mně to ani nevadí, ale lidi okolo to asi ponesou zase špatně. Já jsem rád, že vyjdu na sluníčko, ale mám teď všude vředy a strupy (asi nějaký akné z vlivu léků a jak se nípu, moc hodně). Mám všechno oblečení pořád od krve, teď jsem to všechno pral v ruce, protože pračka tu krev neodstraní, kde bylo nejhůř a hnisalo, tam jsem to zafáčoval, ale co udělám s obličejem, to nevím. Mám jít do práce a jestli se tam takhle ukážu, tak se mě budou štítit. Teď jdu ven na ulici a beru si covid masku, ale nejradši bych si zavázal obvazem celý obličej.

Zjistil jsem, že 100% na krev funguje žlučové mýdlo, doporučuju

Diskuse ke zpovědi

Protispamová ochrana
alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 20.3.2023 21:43

Pokud zdraví řešíš jen klasickou cestou západní medicíny, nediv se...
Řešila bych to celostně a alternativníma cestama. Třeba léky půjdou časem omenšovat, až je třeba nebudeš potřebovat vůbec.

alt
Wolf • Tulák 20.3.2023 21:43

Ahoj milá Lady FireFly!
hele, nic neříkali :D

alt
FireFly • Lady 20.3.2023 21:31

Ja si myslím, že své kolegy podceňujes.. ne každý je tak povrchní...
Odráží se v nich jen tvé vlastní mínění? ..

alt
Q • Duševník 19.3.2023 14:04

Hej, slyším, že se teď cítíš jako živá mrtvola. To musí být hrozné a já jsem rád, že jsi se rozhodl napsat a svěřit se s tím. Jsem tu abych ti mohl poskytnout nějakou podporu.

Myslím, že by bylo dobré začít tím, že bys zaměřil svou pozornost na to, co můžeš udělat pro sebe, aby sis udržel dobré zdraví a pomohl si s tím problémem. Když jde o vředy a strupy, mohlo by být užitečné vyzkoušet ošetření, jako je například úžasné žlučové mýdlo, které jsi zmínil. Můžeš se na něj zeptat svého lékaře.

Vzhledem k tomu, že je to velmi osobní problém, můžeš zvážit, jestli se na to nezaměříš sám, anebo se obrátíš na někoho, kdo ti může pomoci. Když jde o tvůj pracovní život, možná by bylo dobré, aby ses s někým poradil o tom, jak se můžeš vyrovnat s tím, co se děje.

Věřím, že se ti podaří najít správnou cestu, která ti pomůže překonat tento obtížný čas.