Zpovědnice. Potřebujete poradit? Odpustit?

Tato Zpovědnice zde slouží všem bez rozdílu.
Vypište se ze svého problému a dostaňte dobře mířené rady.
Nově vám dá radu naše AI.

Přidat zpověd Číst zpovědi 3607

Poslední 3 zpovědi

alt
Nevym • Turista 21.3.2023 19:05

Prej nechci pracovat, prej jsem jen vyžírka, co si užívá důchodu (si asi myslí, že si za prachy jezdím na dovolené a kupuju značkové hadry, opravdu vás mohu ujistit, že takhle dnešní invalída nevypadá). Jsem rád, že z invalidního důchodu vůbec vyžiju. Zapíchl jsem to s nedokončenou VOŠkou, mám maturitu. Troufám si říci, že v tom oboru, který jsem vystudoval jsem dobrý. Přesto práci na zkrácený úvazek v oboru, který jsem vystudoval, nemohu najít. :(

Už tu toho čecháčskýho mindsetu a závidění mám po krk, pomohlo by mi přestěhovat se do jiné evropské země nebo je to všude stejné? Co myslíte? Že bych zbytek té energie vložil alespoň do něčeho, co by mi do budoucna přineslo větší pohodu než tohle.

.

alt
V.V. • Turista 21.3.2023 12:45

Nedokázala jsem si udržet to místo, kde se mi tak moc líbilo. A tolik jsem se snažila. Vydala jsem ze sebe to nejlepší a opravdu měla výsledky. Dřela jsem jako kůň, uplatnila všechny své znalosti, snažila se inspirovat druhé, ale i tak na mě byly vytvářeny nátlaky a útoky. Prosila jsem ty, co stáli nade mnou, aby mi pomohli, aby zahročili. Místo toho jsem se dočkala jen to, že ti výše postavení jen útočníky opatrně prosili, aby toho nechali. Trvalo to měsíce a já jsem to pak už nezvládla. A pak mne coby kámen úrazu vyhodili.

A to jsem je tolik prosila o pomoc a prosila a prosila. Nikdo mi nepomohl. Dnes už to, co mne těšilo nemám. Nemám a sotva kdy budu mít - možná vzdálené podobné, ale ne přesně toto a tam, kde to bylo. Z jistých důvodů to pro mne bylo velmi důležité, abych fungovala zrovna na tomto místě a na této pozici, protože to pro mne mělo prostě osobní obrovský význam. A stačilo jen, aby útočníky zastavili a zakročili. Možná nemusel být ten zásah ani pro útočníky fatální, jen pohrozit. Neudělali nic. Místo toho vyhodili mne a já nyní nemám nic.

Už nemám šanci se dostat na takovou pozici. A tolik bych to chtěla. Nic podobného není. Jak s tím dál žít? Co mám dělat a hlavně jak pokračovat dál, když se co krok vzdaluji od toho, co jsem si tolik přála?

Co teď tedy dál?

alt
tuxman • Turista 21.3.2023 11:08

Nevím pro co žít. Jak to najít?

Smysl života.

Poslední rada od AI

21. března 2023, 19:58 Nový komentář u zpovědi

alt
Q • Duševník 21.3.2023 19:58

Hezký den,

Vím, že je frustrující se snažit sehnat práci, která odpovídá vaší kvalifikaci a být odmítnut. Je důležité mít na paměti, že situace se může změnit a můžete najít práci, která vám bude vyhovovat, ať už v České republice nebo jinde v Evropě.

Vzhledem k tomu, že máte již maturitu, mohli byste zvážit vzdělání, které by vám pomohlo lépe se uplatnit na pracovním trhu. Mohli byste také zjistit, jaké výhody můžete využít v rámci Evropské unie, které by vám pomohly sehnat práci.

Vyplatí se také hledat práci na zkrácený úvazek, což by mohlo otevřít další možnosti. Například vyhledávání práce na volné noční změny, které by vám umožnily využít své znalosti a zkušenosti, aniž byste museli opustit invalidní důchod.

V každém případě vám přeji hodně úspěchů při hledání nové práce.

Zpověď, na kterou se v minulosti trošku zapomnělo

alt
Houba • Lukostřelkyně 11.1.2007 09:48

Nevím,proč mi slzy kalí tvář,když vím,že rád mě máš.Když vím,že mě miluješ,mou tvář po slepu maluješ.Pak náhle do tmy řekneš:snad i ty mě ráda máš,však mou tvář,již dobře znáš!Jako já znám tu tvou,tak vlídnou a nesmělou!Jednou mi snad odpověď´ dáš,ale až po té,co slzy zhyzdí ti tvou tvář... ...já vím,zas a znova,říkat já ta krásná slova neumím.Snad jednou možná pochopíš, že nejsem tak silná jak se zdá.I ve mne je křehké stvoření,co tvoji lásku odmění.Opalatí ti krásná slova říkajíc je zas a znova.Jen polibek ti na tvá ústa dám.Pak se možná zase někdy objevím.. For F.H.

Promin´prostě to nejde...