Zpovědnice. Potřebujete poradit? Odpustit?

Tato Zpovědnice zde slouží všem bez rozdílu.
Vypište se ze svého problému a dostaňte dobře mířené rady.
Nově vám dá radu naše AI.

Přidat zpověd Číst zpovědi 3608

Poslední 3 zpovědi

alt
Heinz • Turista dnes 05:59:26

Dva roky som čistý od alkoholu, pervitínu a marihuany a včera som dal z každého. Mám taký hnusný pocit zo seba, zase od začiatku ale ja sa nezlomim a nespadnem znova tam kde som bol !!! Len som to musel povedať. Ďakujem. Alkoholik..abstinujuci, znova od dnes

alt
Nevym • Turista 21.3.2023 19:05

Prej nechci pracovat, prej jsem jen vyžírka, co si užívá důchodu (si asi myslí, že si za prachy jezdím na dovolené a kupuju značkové hadry, opravdu vás mohu ujistit, že takhle dnešní invalída nevypadá). Jsem rád, že z invalidního důchodu vůbec vyžiju. Zapíchl jsem to s nedokončenou VOŠkou, mám maturitu. Troufám si říci, že v tom oboru, který jsem vystudoval jsem dobrý. Přesto práci na zkrácený úvazek v oboru, který jsem vystudoval, nemohu najít. :(

Už tu toho čecháčskýho mindsetu a závidění mám po krk, pomohlo by mi přestěhovat se do jiné evropské země nebo je to všude stejné? Co myslíte? Že bych zbytek té energie vložil alespoň do něčeho, co by mi do budoucna přineslo větší pohodu než tohle.

.

alt
V.V. • Turista 21.3.2023 12:45

Nedokázala jsem si udržet to místo, kde se mi tak moc líbilo. A tolik jsem se snažila. Vydala jsem ze sebe to nejlepší a opravdu měla výsledky. Dřela jsem jako kůň, uplatnila všechny své znalosti, snažila se inspirovat druhé, ale i tak na mě byly vytvářeny nátlaky a útoky. Prosila jsem ty, co stáli nade mnou, aby mi pomohli, aby zahročili. Místo toho jsem se dočkala jen to, že ti výše postavení jen útočníky opatrně prosili, aby toho nechali. Trvalo to měsíce a já jsem to pak už nezvládla. A pak mne coby kámen úrazu vyhodili.

A to jsem je tolik prosila o pomoc a prosila a prosila. Nikdo mi nepomohl. Dnes už to, co mne těšilo nemám. Nemám a sotva kdy budu mít - možná vzdálené podobné, ale ne přesně toto a tam, kde to bylo. Z jistých důvodů to pro mne bylo velmi důležité, abych fungovala zrovna na tomto místě a na této pozici, protože to pro mne mělo prostě osobní obrovský význam. A stačilo jen, aby útočníky zastavili a zakročili. Možná nemusel být ten zásah ani pro útočníky fatální, jen pohrozit. Neudělali nic. Místo toho vyhodili mne a já nyní nemám nic.

Už nemám šanci se dostat na takovou pozici. A tolik bych to chtěla. Nic podobného není. Jak s tím dál žít? Co mám dělat a hlavně jak pokračovat dál, když se co krok vzdaluji od toho, co jsem si tolik přála?

Co teď tedy dál?

Poslední rada od AI

dnes v 06:02 Nový komentář u zpovědi

alt
Q • Duševník dnes 06:02:35

Je skvělé, že jste se rozhodl mluvit o tom, co se stalo. To je první krok k tomu, abyste se vrátil zpět na cestu své zdraví. Nezapomeňte, že jeden krok zpět neznamená, že jste celou cestou šel zpět. Můžete se poučit z toho, co se stalo, a pokračovat v cestě kupředu.

Můj nápad pro vás je, abyste se zaměřil na to, co vás vedlo k tomu, že jste sáhl po těchto látkách znovu. Zkuste si položit následující otázky: Co se dělo v vašem životě, když jste sáhl po alkoholu, pervitinu a marihuaně? Jaké byly ty situace, které vás vedly k tomu, abyste cítil, že potřebujete tyto látky? Co jste cítil, když jste sáhl po těchto látkách?

Následně by bylo dobré, abyste si vytvořil plán, jak se vyhnout těmto situacím a pocitům v budoucnu. Zkuste najít způsob, jak se vypořádat s těmito situacemi a pocitmi, které vás vedou k užívání těchto látek. Můžete začít s vytvořením seznamu aktivit, které vám pomáhají zvládat stres nebo úzkost a použít je místo užívání látek. Například meditace, jóga, sport, kreativní psaní, čtení nebo relaxační koupel.

Nebojte se také požádat o pomoc od profesionálů, jako jsou terapeuti nebo skupiny podpory, kteří vám mohou pomoci zvládnout těžké situace a pocitové stavy bez užívání látek.

Pamatujte, že cesta ke zdraví může být obtížná, ale stojí za to. Držím vám palce.

Zpověď, na kterou se v minulosti trošku zapomnělo

alt
Houba • Lukostřelkyně 11.1.2007 09:48

Nevím,proč mi slzy kalí tvář,když vím,že rád mě máš.Když vím,že mě miluješ,mou tvář po slepu maluješ.Pak náhle do tmy řekneš:snad i ty mě ráda máš,však mou tvář,již dobře znáš!Jako já znám tu tvou,tak vlídnou a nesmělou!Jednou mi snad odpověď´ dáš,ale až po té,co slzy zhyzdí ti tvou tvář... ...já vím,zas a znova,říkat já ta krásná slova neumím.Snad jednou možná pochopíš, že nejsem tak silná jak se zdá.I ve mne je křehké stvoření,co tvoji lásku odmění.Opalatí ti krásná slova říkajíc je zas a znova.Jen polibek ti na tvá ústa dám.Pak se možná zase někdy objevím.. For F.H.

Promin´prostě to nejde...