Svou dcerku a psy miluji nade vše na světě..

Po krušném dětství a dospívání se konečně objevilo to štěstí po kterém jsem celou tu dobu dychtila.:) Můžu konečně říct, že mám téměř vše po čem jsem vždy toužila..:)

Mimochodem- Vítám Tě zpět mezi živými Město mrtvých..:)
Občanská práva obyvatelka
Registrován 25.05.2010 21:53
Naposledy přilášena 20. 10. 2010 23:18
Tj. před 83 rok.
#. přihlášení 31x
#.zobrazení profilu 20639×
Příspěvků 1 zpovědí
25 komentářů u zpovědí
2 komentářů k článkům
10 blbostí na nástěnce
pohřbil 1 lidí
zapsal do blázince 0 lidí
5x v přátelích


Příspěvky

alt
Bea • Zlodějka 19.7.2010 00:44 • pro všechny

Cestovní horečka..:)
Já se tak těším do Be(n)átek!! Těším, těším, těším..:) Půjdeme se s Verunkou, Beuškou a Kristýnkou podívat po památkách a užijeme si skvělé dva dny.. Beátka bude poprvé v zahraničí, mnozí z Vás by jistě řekli:
,, Vždyť z toho ještě nemá rozum.."
A asi máte pravdu, ale já mám názor jiný..:) A už mě nebaví všem stále dokola vysvětlovat proč ji chci vše ukázat..
Ach jo, už dlouho jsem nikde nebyla..
Jediné co mě mrzí je to Nizozemsko..:( Tam jsem se také těšila, ale věřím, že se miláček nechá přeluvit a pojedeme tam spolu.. To by bylo skvělé..:) A navíc by jsme mohli vzít Stubbynku, té by se tam také moc líbilo..:)
No uvidíme...

0 komentářů

alt
Bea • Zlodějka 16.7.2010 22:08 • pro všechny

Ahojky..:)
Už jde všecko mimo mě,..:) Těším se až přestanu kojit a pak si nechám konečně předepsat nějaký neurol, nebo něco podobného.. Jsou chvíle, kdy to už vážně nedávám..

0 komentářů

alt
Bea • Zlodějka 25.6.2010 00:11 • pro všechny

Ahojky deníčku...
Tak Ti opět píše jedna měšťanka..
Musím teď hodně přemýšlet.. Já vím, pořád o něčem přemýšlím, nikdy se neumím rozhodnout co vlastně pořádně chci.. Ale teď už to dělám asi jen ze zvyku- Vím, že odsud musím odejít, ale nemám odvahu.. Jenomže co bych tu dělala, nechala se sebou manipulovat? Nechala na sebe řvát kvůli maličkostem? Nechala se křivě obviňovat? Už toho je na mě chvílemi moc, ale na druhou stranu jsou tu chvíle, kdy jsem tím nejšťastnějším člověkem pod Sluncem.. Já, moje dcerka, moji pejsci, Karlova smečka a ten nejlepší člověk na světě uprostřed této Bohem zapomenuté pustiny.. Musím se oprostit!! Musím!!!!!

0 komentářů

alt
Bea • Zlodějka 15.6.2010 17:46 • pro všechny

Ha ha ha ha
http://www.agresori.com/2139-cz-army.html

Prej profesionální armáda, tak to nemá chybu..

0 komentářů

alt
Bea • Zlodějka 10.6.2010 17:46 • pro všechny

Hajduly dajduly
Horko, že by jeden umrzl...

0 komentářů

alt
Bea • Zlodějka 27.5.2010 22:02 • pro všechny

Můj ty kluku deníčkovitý,
Tak jak mě zatím změnilo mateřství..

Moje dcerka Beátka se narodila 18.3 2010, takže už jí jsou dva měsíce a devět dní..
Porod byl odporný, něco na co se dá sice vzpomínat v dobrém, ale asi bude lepší nevzpomínat..
Vždy jsem si neuvěřitelně přála svoje dítě, dítě, kterému bych dala vše to, co já nemohla mít- Zázemí, spousty bezpodmínečné lásky a porozumění.. A tak bojuji..
Je krásné sledovat denně její pokroky a výrazy ve tvářičce, když se jí chce plakat, nebo jak se krásně směje, když před ní člověk ze sebe udělá úplného magora.. A Karel, kamarád u kterého bydlíme, je z ní taky moc nadšený, kdyby mě měl rád, tak by jsme byli dobrá rodina- já, on, Beunka a pejsci.. Ale to už jsou jen takové představy způsobené zřejmě nadbytkem hormonů..
Zatím se drahý deníčku měj krásně, vždyť víš, že já si s Tebou povídám moc ráda.. Tak se asi objevím už zítra (pokud město mrtvých opět nezmizí z povrchu virtuálního) :L:

0 komentářů

alt
Bea • Zlodějka 26.5.2010 15:51 • pro všechny

Ó jé deníčku deníčkovitý...
Je to už tak dlouho co jsme se viděli naposledy.. Tys byl tehdy můj dobrý přítel a neuplynul den, abych s ebou neprobrala svůj prokletý život.. Spousty mých tehdejších myšlenek bylo jen naivními žvásty, ale jak krásně naivními..:) Jak bylo roztomilé to mé dětské doufání, ty moje sny.. Od té doby se spousty věcí změnily a i když je to čas dlouhý, tak z jiného pohledu vlastně ani moc dlouhý nebyl.. Ale já prožila spousty nových věcí, ozbrojila jsem se zkušenostmi, naučila se pracovat, utřídila jsem si mnohé myšlenky, pocity i priority a nyní vychovávám své vlastní dítě, dítě o které jsem tolik a tak dlouho usilovala, dcerku, kvůli které bych se vzdala vlastního života.. Tak dovol můj milý deníčku, dovol, abych i nadále mohla s Tebou sdílet své pocity, dovol mi stát se po Tvém boku opět dítětem..

Snad se s Tebou brzy shledám na svém původním profilu..

0 komentářů