Příspěvek
Bože mě je zle kam tohle všechno speje??? same nasili sex a podobné věci bože romantika je v tahu všechno je mrtve. Už malé deti maji MT dovolují si na vás na zastávce a ještě když ho pak chcete hodit do odpadkoveho kose tak vám říkají co to děláte není to žádná zpravedlnost a proč taky
Diskuse
Reagovat mohou pouze registrovaní
Náhodné moudro a přísloví
Žil šťastně ten, kdo žil v ústraní (Ovidius)Mohlo by vás zajímat
FAQ • Ústava Města • Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých = date("Y");?> ©
Město Mrtvých