Příběhy a texty

Vítejte v naší sbírce příběhů, kde můžete objevovat fascinující světy a nezapomenutelné postavy. Ponořte se do široké škály žánrů, jako jsou horor, sci-fi, drama, humor a mnoho dalších. Prozkoumejte osobní zkušenosti, filozofické úvahy a dobrodružné příběhy, které vás vtáhnou do hlubokých emocí a nečekaných zvratů. Vyberte si svůj oblíbený žánr a začněte číst! Probíhá modernizace, teď to úplně nefunguje.

Přidat text

Deprese, depka a další zbytečnosti

ÚvahaAzathoth • Rytíř • 25. 5. 2010

Zase menší polemika na všeobecně oblíbený fenomén téhle doby. Nečekejte nic objevného. Ale zkuste se zamyslet spolu se mnou...

Přečíst článek / 2

Sebepoškozování

ÚvahaAzathoth • Rytíř • 12. 10. 2007

Tohle nejde uvést, zkrátka si to každý přečtěte a zamyslete se nad sebou. (Je to napsané celkem narychlo, snad to nepůjde poznat)

Přečíst článek / 19

Znovuzrození - ukázka

PříběhAzathoth • Rytíř • 3. 10. 2007

Toto je reakce na textík Jak jsem se zabil od estria . Někdo si stěžoval na nedostatek atmosféry, tak taky něco zkusím. Hodím sem 2 ukázky z jedné z mých povídek. Popravdě řečeno povídka se příliš nepovedla, ale tyhle scény jsem psal docela s (ne)chutí. Píšu to z pohledu člověka, který se v životě nepokusil o podobnou věc jako hlavní hrdina, tak omluvte chybky :-D Okolnost vám snad dojdou, není to nijak originální námět. Docela by mě zajímalo co říkáte na vystihnutí atmosféry. Asi nic moc.

Přečíst článek / 10

Nejhanebnější útěk

NázorAzathoth • Rytíř • 26. 9. 2007

Lidé již od pradávna utíkají do zapomnění. Nechtějí déle setrvat v těžkém a krutém životě. Je třeba najít si svou "kotvu" a myslím, že jsem našel krásná slova.

Přečíst článek / 14
Městská knihovna