Nástěnka, napiš vzkaz všem

Protispamová ochrana
alt
23.11.2011 09:05

Prosím o zrušení profilu bludicka.
Kdyby to šlo, udělám to sama, ale nejde. Předem děkujuu.

alt
blackmagicwomen • Upírka 21.11.2011 10:06

No když si tak čtu některý věci z minula tak z jednoho pohledu jo, z jinýho zas tak uplně ne...a co tu dělám? No hold někdy se pachatel vrací na místo činu Bud ho při tom chytnou a zabijou a nebo uteče dřív než si ho někdo všimne...to druhý se mi nepovedlo, tak ted aby mě nechytili

alt
DoctoreX • Farář • Správce21.11.2011 06:31

copak tu děláš? Nebyla jsi už před 4mi roky příliš dospělá?

alt
blackmagicwomen • Upírka 18.11.2011 17:47

Hmm 4 roky jsem tu nebyla a některé věci se změnily, některé skoro vůbec... no uvidíme

alt
DoctoreX • Farář • Správce14.11.2011 09:39

Hehe...to by náhodou odpovídalo...taková Urban legend o místě, kam tě vezmou, když se moc opiješ... A z bakalářky by se dala udělat moc pěkná novela. o temných pražských zákoutích a zloduších v bílých pláštích.
Jen by si ji asi neobhájila .

alt
Man in white • Vampír • Správce13.11.2011 21:04

Ale DoctoreXi, takovou ctnost jako je cynismus není třeba skrývat Nojo, podobnou příhodu už jsem psal do fóra, to by mě zajímalo, jestli vůbec nějaké záchytky existují, jestli to není jenom nějaký strašák na násosky...

alt
DoctoreX • Farář • Správce13.11.2011 20:08

Odmítám toho nesmyslné nařčení! Jsem chlípný hnusník...možná i hnusný chlípník, ale rozhodně ne cynik. A ohledně záchytky - osobní zkušenost žádná, když tam měli odvézt kamaráda, skončil v nemocnici, porotože měli plno. Vím, že jsem moc nepomohl .

alt
LyZy • Lukostřelkyně 11.11.2011 00:38

Jste hnusný cynikové

Už jsem to někam psala, ale - nemáte vy nebo někdo z vašeho okolí zkušenost se záchytkou? Potřebovala bych znát zkušenosti ostatních pro bakalářku.

alt
Falkon • Vampír 2.11.2011 23:11

Těžko posoudit... Možná podle časových možností na výkrm a "obvyklé míry hladovosti"...

alt
DoctoreX • Farář • Správce1.11.2011 06:59

Hmmm...to záleží na spoustě faktorů. Které si myslíš, že bude pro Naty vhodnější?:

Náš tip: smažená morčátka

Suroviny: 2 stažená a vykuchaná morčata, hrnek mouky, mletý kmín, sůl, černý pepř, olej na smažení.

Postup: Morče posypeme pepřem, kmínem a solí. Rozehřejeme olej v pánvi. Morče obalíme v mouce a vhodíme do pánve. Smažíme po obou stranách dozlatova. Servírujeme s vařenými brambory a salátem z rajčat, cibule a citrónové šťávy.

alt
Falkon • Vampír 31.10.2011 17:55

DoctoreX: Myslíš takové to malé a chlupaté, nebo takové to malé, opeřené...?

alt
DoctoreX • Farář • Správce31.10.2011 06:40

Kup si morče

alt
Naty • Vesničanka 30.10.2011 19:36

Ja uz neviem ako dalej

alt
Falkon • Vampír 30.10.2011 18:38

MiW: Mám to stejně...

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 26.10.2011 18:41

MiW: výstižný

alt
Naty • Vesničanka 26.10.2011 16:48

Je tu niekto ?

alt
Man in white • Vampír • Správce25.10.2011 17:21

MB:

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 23.10.2011 17:07

jak vnímáte tenhle podzim v plným proudu?

alt
DoctoreX • Farář • Správce20.10.2011 10:44

samozřejmě Vy, slečno bublinkatá

alt
Pigggsty • Osvícená žena 18.10.2011 12:24

Nejedete někdo 27. října do Ostravy, klubu Barák - bývalá Tančírna na Babayabál? Hvězdy večera - milovaní Chrysalide...

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 16.10.2011 16:10

kdo?

alt
DoctoreX • Farář • Správce16.10.2011 10:40

máš palec nahoru

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 14.10.2011 13:32

tjádá dá dy dááá muuu můůůů mu mu můůů

alt
Man in white • Vampír • Správce30.9.2011 07:38

MidGard se nám pustil do testování antispam systému?

alt
TEST • Turista 29.9.2011 19:29

TEST TEST

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 6.9.2011 09:37

Black_rainbow: haha, kéžbych se tam udržela 3 roky jinak já právě řikám, že to radši neřešim. no a taky předpokládám, že toho bude po třech letech míň. radši nic

alt
Black_rainbow • Farářka 5.9.2011 23:33

MilujuBublinky: Až tam budeš tři roky a budeš vědět jak to tam chodí tak tě takové věci nechají v klidu :) moc neřešit je základ úspěchu na vš :D

alt
Tsunami • Bludička 2.9.2011 10:51

koukám, že nejsem jediná, kdo má d**ilní rozvrh

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 1.9.2011 15:21

Doctorex: taky mám ten pocit... ale zatím to radši neřešim, když sem ten rozvrh ještě neviděla.

alt
DoctoreX • Farář • Správce1.9.2011 10:31

MB: Tato informace je bohužel přísně tajná. A teda ze studijního plánu taky málem brečím, asi si pořídím spacák, nebude se mi vyplácet na noc z té školy odcházet.

Nástěnka