Nástěnka, napiš vzkaz všem
No když si tak čtu některý věci z minula tak z jednoho pohledu jo, z jinýho zas tak uplně ne...a co tu dělám? No hold někdy se pachatel vrací na místo činu
Bud ho při tom chytnou a zabijou a nebo uteče dřív než si ho někdo všimne...to druhý se mi nepovedlo, tak ted aby mě nechytili
copak tu děláš? Nebyla jsi už před 4mi roky příliš dospělá?
Hmm 4 roky jsem tu nebyla a některé věci se změnily, některé skoro vůbec...
no uvidíme
Hehe...to by náhodou odpovídalo...taková Urban legend o místě, kam tě vezmou, když se moc opiješ... A z bakalářky by se dala udělat moc pěkná novela. o temných pražských zákoutích a zloduších v bílých pláštích.
Jen by si ji asi neobhájila
.
Ale DoctoreXi, takovou ctnost jako je cynismus není třeba skrývat
Nojo, podobnou příhodu už jsem psal do fóra, to by mě zajímalo, jestli vůbec nějaké záchytky existují, jestli to není jenom nějaký strašák na násosky...
Odmítám toho nesmyslné nařčení! Jsem chlípný hnusník...možná i hnusný chlípník, ale rozhodně ne cynik. A ohledně záchytky - osobní zkušenost žádná, když tam měli odvézt kamaráda, skončil v nemocnici, porotože měli plno. Vím, že jsem moc nepomohl
.
Jste hnusný cynikové
Už jsem to někam psala, ale - nemáte vy nebo někdo z vašeho okolí zkušenost se záchytkou? Potřebovala bych znát zkušenosti ostatních pro bakalářku.
Těžko posoudit... Možná podle časových možností na výkrm a "obvyklé míry hladovosti"...
Hmmm...to záleží na spoustě faktorů. Které si myslíš, že bude pro Naty vhodnější?:
Náš tip: smažená morčátka
Suroviny: 2 stažená a vykuchaná morčata, hrnek mouky, mletý kmín, sůl, černý pepř, olej na smažení.
Postup: Morče posypeme pepřem, kmínem a solí. Rozehřejeme olej v pánvi. Morče obalíme v mouce a vhodíme do pánve. Smažíme po obou stranách dozlatova. Servírujeme s vařenými brambory a salátem z rajčat, cibule a citrónové šťávy.
DoctoreX: Myslíš takové to malé a chlupaté, nebo takové to malé, opeřené...?
Kup si morče
Ja uz neviem ako dalej
MiW: Mám to stejně...
MiW: výstižný
Je tu niekto ?
MB:
jak vnímáte tenhle podzim v plným proudu?
samozřejmě Vy, slečno bublinkatá
Nejedete někdo 27. října do Ostravy, klubu Barák - bývalá Tančírna na Babayabál? Hvězdy večera - milovaní Chrysalide...
kdo?
máš palec nahoru
tjádá dá dy dááá muuu můůůů mu mu můůů
MidGard se nám pustil do testování antispam systému?
TEST TEST
Black_rainbow: haha, kéžbych se tam udržela 3 roky
jinak já právě řikám, že to radši neřešim. no a taky předpokládám, že toho bude po třech letech míň. radši nic
MilujuBublinky: Až tam budeš tři roky a budeš vědět jak to tam chodí tak tě takové věci nechají v klidu :) moc neřešit je základ úspěchu na vš :D
koukám, že nejsem jediná, kdo má d**ilní rozvrh
Doctorex: taky mám ten pocit... ale zatím to radši neřešim, když sem ten rozvrh ještě neviděla.
MB: Tato informace je bohužel přísně tajná. A teda ze studijního plánu taky málem brečím, asi si pořídím spacák, nebude se mi vyplácet na noc z té školy odcházet.
Náhodné moudro a přísloví
Co spáchá dav, zůstává bez trestu. (Lucanus)Mohlo by vás zajímat
FAQ • Ústava Města • Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých = date("Y");?> ©
Město Mrtvých