Nástěnka, napiš vzkaz všem
Schizofrenie: jako nějakej uživatel?
Nevie niekto kde najdem I-Doser?
D.: Aha... Já chtěla na OEF, ale na BA jsou Ministry... Takže bylo vymalováno ;)
Pigggsty: Ne, ale na MOR mi přistál doma ;)
Jakmile to dobře nemaže, je potřeba použít lubrikant
Jsem zkoušel, co to umí... a zjistil, že je porouchané mazání
dneska je fakt dobrá novinka.
Lístek na BA už je konečně doma :)
Jedete taky někdo?
FF: blbost.
Jo, taky přeju hezký vánoce, pokud možno tak i mimo možností :)
v rámci možností Vám přeju hezký Vánoce:)
Ja se nerada zpovídám ... připadám si pak jako zoufalec
FireFly: no netanči kolem toho takhle teatrálně a mluv nebo zpovídej nebo cokoliv (actually, možná už jsi to udělala, jdu zkontrolovat)
Ale já jsem si to myslel
Ještě že jsu tu i lidé s lepší pamětí.
A jak se máme...dneska jsme byli s přítelkyní zapálit svíčku u Orloje, takže asi tak
.
Bleh ve spolek!
Týve, jo máš recht .. na tý fotce ta můra v síťovaných punčochách je Black.Fairy a ta dlouhovláska je Midian bo jak měla ten nick.
A jinak se tady máte jak?
Řekněme, že i když se odstěhuju na konec světa, tak to nebude dost daleko .. když už se zdá, že by všechno mohlo klapat, tak přijdu a všechno zásadně zhnojím .. celá já ..
FF: Co jsi zase provedla?
zabte mě
Man in white: Neboj, já bych se přidala ;)
Asi by to tak dopadlo...Vem si, jaký tehdy byl na MM provoz a stejně nás tam nebylo ani deset. Ale tak co, prostě se věci mění
Právě že nebyl, ale když vás tak vidím, jak tam v poklidném kruhu rozjímáte, je mi to skoro až líto, že jsem se nepřidal, musí se udělat nějaký další, akorátže s dnešním osazenstvem se bojím, že bych se tam povaloval na trávě sám a ještě by mě někdo chtěl legitimovat...
tys tam byl taky? Jak říkám, mám strašně blbou paměť
To je prostě krása :'-)
Druhá z prava je Vixen. A jinak už si za Boha nevzpomenu. A já jsem ten v té košili. Bývala moje oblíbená, pak jsem se ožral, poblil a vyžralo to do ní bílé fleky.
Myslím, že tam ještě byl Dorray? a Black Fairy? ale už mám taky paměť na houby.
DoctoreX: a kdo je kdo?
tak toje dobrý:_DDDD samá černá
Nalezeno po dlouuuhé době
http://doctorex.webovastranka.cz/image/967_Základní/6169_sraz_MM.jpg
to nemá cenu. to beztak nikoho nezajímá. a ani mě, abych se s tím vypisovala hodiny
MilujuBublinky: Nemrač se nám tu, svěř se pěkně do zpovědnice :)
blackmagicwomen: přichycena při činu!
Náhodné moudro a přísloví
Kdo zná sám seve, ví, co je pro něho výhodné, a rozezná, co může a co ne. (Sokrates)Mohlo by vás zajímat
FAQ • Ústava Města • Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých = date("Y");?> ©
Město Mrtvých