Nástěnka, napiš vzkaz všem

Protispamová ochrana
alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 22.1.2012 16:41

Schizofrenie: jako nějakej uživatel?

alt
Schizofrenia • Zlodějka 22.1.2012 14:01

Nevie niekto kde najdem I-Doser?

alt
Pigggsty • Osvícená žena 20.1.2012 18:30

D.: Aha... Já chtěla na OEF, ale na BA jsou Ministry... Takže bylo vymalováno ;)

alt
Dorray • Lord • Správce19.1.2012 12:28

Pigggsty: Ne, ale na MOR mi přistál doma ;)

alt
DoctoreX • Farář • Správce19.1.2012 00:07

Jakmile to dobře nemaže, je potřeba použít lubrikant

alt
Man in white • Vampír • Správce18.1.2012 20:08

Jsem zkoušel, co to umí... a zjistil, že je porouchané mazání

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 17.1.2012 10:34

dneska je fakt dobrá novinka.

alt
Pigggsty • Osvícená žena 8.1.2012 12:32

Lístek na BA už je konečně doma :)

Jedete taky někdo?

alt
Midnight • Lord 24.12.2011 18:13

FF: blbost.

Jo, taky přeju hezký vánoce, pokud možno tak i mimo možností :)

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 24.12.2011 10:10

v rámci možností Vám přeju hezký Vánoce:)

alt
FireFly • Lady 23.12.2011 16:55

Ja se nerada zpovídám ... připadám si pak jako zoufalec

alt
Midnight • Lord 23.12.2011 04:11

FireFly: no netanči kolem toho takhle teatrálně a mluv nebo zpovídej nebo cokoliv (actually, možná už jsi to udělala, jdu zkontrolovat)

alt
DoctoreX • Farář • Správce20.12.2011 19:08

Ale já jsem si to myslel
Ještě že jsu tu i lidé s lepší pamětí.
A jak se máme...dneska jsme byli s přítelkyní zapálit svíčku u Orloje, takže asi tak .

alt
RUSTY • Upírka 20.12.2011 01:19

Bleh ve spolek! Týve, jo máš recht .. na tý fotce ta můra v síťovaných punčochách je Black.Fairy a ta dlouhovláska je Midian bo jak měla ten nick.
A jinak se tady máte jak?

alt
FireFly • Lady 18.12.2011 20:55

Řekněme, že i když se odstěhuju na konec světa, tak to nebude dost daleko .. když už se zdá, že by všechno mohlo klapat, tak přijdu a všechno zásadně zhnojím .. celá já ..

alt
Man in white • Vampír • Správce18.12.2011 11:37

FF: Co jsi zase provedla?

alt
FireFly • Lady 17.12.2011 20:20

zabte mě

alt
Black_rainbow • Farářka 14.12.2011 17:30

Man in white: Neboj, já bych se přidala ;)

alt
DoctoreX • Farář • Správce13.12.2011 15:27

Asi by to tak dopadlo...Vem si, jaký tehdy byl na MM provoz a stejně nás tam nebylo ani deset. Ale tak co, prostě se věci mění

alt
Man in white • Vampír • Správce13.12.2011 10:05

Právě že nebyl, ale když vás tak vidím, jak tam v poklidném kruhu rozjímáte, je mi to skoro až líto, že jsem se nepřidal, musí se udělat nějaký další, akorátže s dnešním osazenstvem se bojím, že bych se tam povaloval na trávě sám a ještě by mě někdo chtěl legitimovat...

alt
DoctoreX • Farář • Správce12.12.2011 18:39

tys tam byl taky? Jak říkám, mám strašně blbou paměť

alt
Man in white • Vampír • Správce12.12.2011 08:28

To je prostě krása :'-)

alt
DoctoreX • Farář • Správce10.12.2011 18:14

Druhá z prava je Vixen. A jinak už si za Boha nevzpomenu. A já jsem ten v té košili. Bývala moje oblíbená, pak jsem se ožral, poblil a vyžralo to do ní bílé fleky.
Myslím, že tam ještě byl Dorray? a Black Fairy? ale už mám taky paměť na houby.

alt
Man in white • Vampír • Správce10.12.2011 09:48

DoctoreX: a kdo je kdo?

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 9.12.2011 23:01

tak toje dobrý:_DDDD samá černá

alt
DoctoreX • Farář • Správce9.12.2011 21:06

Nalezeno po dlouuuhé době
http://doctorex.webovastranka.cz/image/967_Základní/6169_sraz_MM.jpg

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 7.12.2011 17:59

to nemá cenu. to beztak nikoho nezajímá. a ani mě, abych se s tím vypisovala hodiny

alt
Man in white • Vampír • Správce7.12.2011 17:23

MilujuBublinky: Nemrač se nám tu, svěř se pěkně do zpovědnice :)

alt
MilujuBublinky • Osvícená žena 5.12.2011 20:46

alt
Midnight • Lord 1.12.2011 00:37

blackmagicwomen: přichycena při činu!

Nástěnka