Nástěnka, napiš vzkaz všem
Sakra,škoda že tu nástěnku vždycky přeskočím .. ode dneška ji asi začnu číst pořádně .. i když to vypadá, že to bylo stejně jen pro sprostý, zahořklý pražáky..
Třeba někdy mimo chřipkovou epidemii
pohoda :) třeba se příště sejdem v hojnějším počtu :)
Tak jaké to bylo?
Ještě jednou se omlouvám, ale vážně na mě něco leze a nemůžu teď marodit....
http://sussanah.blog.cz/1201/velka-literarni-soutez-new-weird
slíbená soutěž s hodnocením poroty ;)
Bylo to super! Kdo se nezúčastnil neuvěří
Sraz slaví obrovský úspěch, litujte svých životů hříšníci, kteří jste se ho zdrželi
Měl bych dorazit kolem třetí rovnou z vlaku :)
hele ráda bych, ale přeplánovat to fakt nejde. už tak sem tu nepřeplánovatelnou věc odkládala fakt dlouho :D tak enjoy it, people ;)
MIW:
vole. Kdybys tohle řekl mě, tak se taky budu bát jen o hodně víc
Romantica: Jak něco mám? Přeplánovat a přijít :) Však on už se najde někdo, kdo obohatí Tebe :)
jé, sraz :D škoda že už něco mám. beztak bych vás ničím neobohatila :D
Dorray: Man in white, Black_rainbow, Wendy.ruza... Miluju_bulinky by taky ráda, ale je nějaká přetížená... a uvidím, koho ještě zlanařím
Já jsem vám to říkal, že v sobotu můžu určitě a neděle je u mě problematická
Jen jsem to nechtěl kazit ostatním.
S kým se tam nakonec potkám? :))
DoctoreX: člověk kterej to vymyslela a nejde :D tak kdyžtak použijte vápno ;)
Mně to bohužel padá
Moc se omlouvám, musím vyřešit určitý problém. Původně jsem ho chtěl odstranit už dneska, ale je moc zmrzlá zem, zlomila se mi lopata. Takže jedu za kamarádem - má farmu, maso dáme prasatům, kosti rozemelem pro slepice.
Jak jsem psal, budu tam :)
Tak děcka, přikládám bližší info o zdejším něco-jako-srazu:
Kdy: Neděle 12.2. ve 14:00
Kde: Cafébar Notabene - Na hrobci 7, Praha 2 (http://www.notabene-cafebar.cz/)
Kudy: Na tramvajové zastávce Výtoň směrem od řeky nalevo za dětským hřištěm
Zváni jste všichni bez rozdílu věku, pohlaví, náboženského vyznání, barvy pleti (tedy... výrazně zelené mezi sebe nebereme). Bude fajn, když se ohlásíte předem, ale není podmínkou. Zkrátka přijďte.
Řekneš si a já tě smažu
A proč?
Ako sa tuto ruší učet?
Vzhledem k častým vztahovým problémům a blížícímu se valentýnovi se možná bude hodit tohle jako inspirace a možná sem tam něco vzít i s humorem...:)
http://www.youtube.com/watch?v=W1xrXpzYJDw&feature=bf_prev&list=FLXHvNKHq0efar3FYl83Stdw&lf=mh_lolz
Díki
schizofrenia: google ví ;)
a pokud se ptáš na download nějaké cracknuté verze, tak isohunt ví
http://isohunt.com/torrent_details/90162421/I-doser
akorát si pak k tomu budeš muset stáhnout jěště dva soubory a zkopírovat je do složky kam si ten program nainstaluješ - zajdeš na www.ocxdump.com, najdeš si tam MSCOMCTL.OCX a COMDLG32.OCX , stáhneš a nakopíruješ do složky s programem a všechno by mělo fungovat ;)
Ta nová diskuze se hodí! Jsem si říkala, co už mám číst, taková inspirace je super
nová diskuze: Fórum/Zábava/Co právě čtete?
Přidejte se:)
áále už som to našla :D
aha
MilujuBublinky: Nie,je to zvuková droga
Náhodné moudro a přísloví
Jde osud krokem, který nikdo nevidí. (Publilius Syrus)Mohlo by vás zajímat
FAQ • Ústava Města • Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých = date("Y");?> ©
Město Mrtvých