Nástěnka, napiš vzkaz všem
no je to tu mrtvý jak v městě mrtvejch...
jesi myslíš chybičkou to y po cé, tak je to samozřejmě naschvál, aby se zdůraznil tón a charakter hlasu, pakliže bych to vyslovila nahlas...
tos mě teda urazil doktore.. že máš o mně takovýhle mínění.
koukám, že chybička se vloudila
Ale teď vážně, co jsme provedli?
chcípácyyyyyyyyyyyyyyyy
Tak mám pocit, že jsme v ní moc důvěry nevzbudili
Jasně. Klidně ti budu vyprávět, co se ti stalo :D
jo, tmelí to partu
ještě lepší je, když se vám ěnco stane všem dohromady, ale tohle je taky fajn...
:D výborně .. trapas před lidmi se kterými se nově seznámíš je nejlepší :D
Řekni si Dorrayovi, má příjemný vypravěčský styl, budeš to mít barvitě vylíčené, na požádání ti namaluje i obrázky
Tak teď už stačí jen někoho najít
ale vyprovokuje tě k podnikání věcí, ze kterých jsou pakt ty zážitky do deníčku, i když ti je občas musí někdo vyprávět, protože si je sama nepamatuješ
:D Ale pití má spíš zapomínací efekt ni ?
To proto, že dost nepiješ.
Můj deníček je děsně chudej na zážitky :D To je děs
To je tajné heslo
Začíná operace Aljaška
Kdo? Co? Jakej tučňák?
Eduarda. Tučnak)
mně se zdá, že Praha si nemá co dokazovat a ostatní dost často mají mindráček- rodilý pražák, žiju v Ol. a obě dvě místa mám moc rád
To je zajímavý... ani nejsem pražák a to samý bych řekla o moravácích vůči čechům - doslovně
:D No nejvíc otravný je ten jazyk než něco vymáčknou, tak je večer a kolikrát mám pocit, že na mě mluví jiným jazykem .. jedna dlouhá historka se slovem " rožni to světlo " a od té doby radši anglicky :D a taky mi přijde, že se dost povyšujou ... jako by žily ve vlastním soukromém státě a zbytek ČR je kámen, co je táhne ke dnu a moravák v Praze je jen pitomý turista :D no je toho dost
Pražáci jsou jiný, ale občas daleko lepší než ostatní měšťáci... Jsou víc tolerantnější, ale taky otravnější....
Tak já nevim, jsem sprostá a zahořklá teda?
Dobře sprostá možná jsem, a zahořklá občas taky, ale.. dobře dobře jsem typickej rozkvákanej pražák, přiznávám
Pražáci jsou v pohodě. Moraváci taky, někdy...
ahoj:)
ahoj
hey hou, sorry že skáču do rozhovoru, ale tohle jsem někam hodit musel
http://www.transformer-ivan.net/wp-content/uploads/2012/01/batpony.gif
Dobře dobře
FF: Znám takové, kteří tvrdí, že všichni nepražáci jsou prasata, která mají Praze otročit.
Ale taky mám v Praze kamaráda, za kterého bych dal do ohně své ruce, nohy, i nohy a ruce své matky, sestry, bratra i otce:D
Takové věci nejdou brát prostě plošně... Moraváci taky nejsou úplně všichni alpy.
pražáci jsou takový ne ? jsem někde četla ..
FireFly: To se zahořklými sprostými pražáky jsem nepochopil
A ještě jednou sorry všichni, ukázat jsem se vážně chtěl. Ale v tu neděli to prostě nešlo
ani jeden z účastníkum pokud vim , původně pražák vůbec nebyl .)
Náhodné moudro a přísloví
Není neřesti, která by neměla zastánce. (Seneca)Mohlo by vás zajímat
FAQ • Ústava Města • Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých = date("Y");?> ©
Město Mrtvých