já a smrt

PříběhGoth girl • Upírka • 16. 5. 2006

není to moc zajímavé . . . ani pravdivé . . .

Z oka se mi vyvalila slza a za ná druhá a pak další a další. Brečela jsem dlouho a usilovně a najednou mi došli slzy. Otřela jsem si tvář a celá smutná, vyvalená a vyděšená jsem se zvedla za země, zatočila se mi hlava a já cítila, jak se mi podlamují kolena. Znovu jsem upadla, už nemám sílu vstát. Snažila jsem se s tím bojoval, ale teď už ne . . . .Nemám už sílu . . . Jánemohu dál . . .
Nevím co mám dělat, však něco mě napadlo . . .
Posšář je zmáčený od slz a nůž, který leží kousek ode mě je zatřísněn mou krví. Ze žil mi vytéká krev spolu s mím životem Už cítím chlad, cítím jak slábnu. A v ruce je dopis celý zkrvavený. '' Nemohla jsem už dál. Omlouvám se. Moje krev za krev jiného''. Už jsem cítila, že smrt je blízko a s úst se mi z pramínekm krve vyvalilo '' odpusť'' . . . .

MilujuBublinky • Osvícená žena 7.4.2007 14:59

1) až moc klasický téma
2) chybyk rpavopisný
3) co je na tom? ani tm skoro žádná stylistika není než špatná

18.3.2007 19:23

1)Děvče... Nevím, jak ty, ale mě zatím vždycky slzy došlYYYYY!!! Pak se taky zvedám zE země. Pak taky veštinou - Nemohu s mezerou a většinou mám domácnost vybavenou POLŠTÁŘI. A když skloňuju slovní spojení ,,můj život" tak asi většinou s tvrdým Y!
2)Ohraný téma
3)Gramatika OTŘES!!!!
4)Provedení ušlo
3)Celkem za dva... Ale slabá dvojka