Nové náboženství Shavismus

PoznatekScratchy • Lady • 6. 7. 2006

Zajímavý...chtělo by to ještě domyslet a pozšířit,ale nápad dobrej :)

čtěte čtěte
SHAVISMUS

Do České republiky přišlo nové NÁBOŽENSTVÍ! "SHAVISMUS" se stal terčem všech mladých lidí.I v čechách již pohltila tato vlna mnoho lidí a nejen těch mladých,přece jenom je toto náboženství dalším důkazem,že každý nemusí věřit pouze v Boha.Náboženství tohoto druhu uctívá SHAVU,který se vyznačuje dlouhou bradkou a plešatou hlavou.Narozdíl od jiných náboženství SHAVISMUS nepřináší desatero přikázání jako v křesťanství např. "věř jen ve svého boha,a příkazy typu nepoužívej jméno boha ve větách jako "pro boha" nebo "pro krista" nebo "kristova noha",SHAVISMUS povoluje xkrát denně něco chtít od Shavy,místo pro boha dovoluje toto náboženství říkat "pro shava!" nebo "shavova noha" atd. Je to jeden z dalších tisíce důvodů proč již toto náboženství pohltilo vetšina mladých lidí s Ameriky a Evropy.Uctívají jej převážně lidé kteří v Shavovi vidí vzor nebo poslouchají punkrock a hudební styly s ním spojené nebo metal.SHAVISMUS nemá žádné požadavky po věřících,skrátka hlásá "chceš-li věřit věř,Shavo při tobě jest"Modlitbu kterou byste však měli pronést vždy když se chcete s Shavem spojit s prosbou,poklonou nebo se s ním podělit o nějakou anekdotu v punkrocku nebo ze světa hlásejte to co hlásá sám náš všemohoucí.

VE JMÉNU SHAVA,BRADKY V COPU

VĚŘÍME V NÁHLU ANEKDOTU!

PLEŠATOU HLAVU MUSÍŠ MÍT,

VLASMY SE NELZE ZADÁVIT!

POMILUJ MA SHAVA!

JÁ SU TVOJA BRADA!

KDYŽ PO ˇMASŤA ŤA HOŇA BRADA,

JE TO VŽDYCKY ZPRVU SHAVA!!

KDO NEUZNÁ SHAVISMUS!

POCÍTÍ NÁHLÝ BRADISMUS!

A tady máte na fotce našeho všemohoucího

SHAVO S NĚKOLIKA VĚŘÍCÍMI

Je však všeobecně známo že čím je Shavova bradka delší tím více vzrůstá počet věčících,proslýchá se že v roce 2007 už se Shavo bude moci do bradky zabalit při zazimování.

Shava žádá ať tuto listinu pošleš alespoň pěti lidem kamkoliv do světa,pokud tě on sám aspoň trošku zaujal.

u zaujal.

Shavínka Kia • Turista 22.2.2007 20:50

Shavo
Shavo, bože náš,
v moci mě máš!
Basskytara ukazuje
neomylně směr do ráje.
Držím se jí beze strachu,
vidím stopy v cestě prachu!
Stopu bratra Shavína,
je přímější než každá jiná!
Holy Mountains vidím v dáli!
Vše je jasné, Shavo, králi!
U Shavovy brady,
nezůstanu tady!