Zpovědi ve zpovědnici

Zapsané Zpovědi
TuristaTurista shadele 
24.05.2018 09:34  

nemůžu se přestat řezat

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(147) × NE(170)VelkostatkářkaInsane Velkostatkářka  
08.02.2017 21:17  

Prišiel mi mail tak som tu, zaspomínať na staré časy a potešit sa tym ako sa moj život zmenil od čias, čo som mavštevovala tuto komunitu :) prešla som si veľa veci a etáp mojho života a áno pokročila som k lepšiemu a som aj o niečo mudrejšia :) návrat tuto mi ukázal, že sa moj život naozaj zmenil a že nikdy nieje tak zle aby sa to nemohlo napraviť...dik všetkým tuto, v meste mŕtvych a prajem Vám veľa radosti, sily na prekonanie životných prekážok a aby ste v živote stretli len dobrých ľudi ;)

Dodatek: Život vie byť fajn ..

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(242) × NE(263)TuristaTurista Pavlína 
16.09.2015 17:07  

Ach jo proč mi dělají zle různé řeči různá kritika na mou osobu,...proč si hned neuvedomim to že si za něco kolikrát můžu sama a nedokazu poznat rozdíl mezi kamarády, známými a partnerem.Mám pocit že se všichni chovají stejně .Čím to všechno je?

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(312) × NE(327)TuristaTurista V lásce ztracená 
26.10.2011 18:59  

Vím, že zpovědi o vztazích tady mezi všemi těmi vážnými problémy vypadají trochu hloupě a nepatřičně...Ale jsem už moc velká abych psala do Bravíčka :D ...A navíc jsem z toho celkem zoufalá. Nuže...načrtneme si situaci...Mám přítele...moc ho miluju...skvělej kluk, teda aspoň jsem si to vždycky myslela...Jenže ani ne před pár dny...Nepřišel na schůzku, protože se večer před tím strašně opil. To ovšem není to nejlepší, nejlepší je že se tak opil že mě na oné party podvedl. Se vším všudy...On tvrdí že si nic nepamatuje, že nevěděl co dělá...Ale ke mě se doneslo že byl sice opilej ale relativně při smyslech a náramně dobře se bavil. A do toho se tu objevila na scéně nová postava. Kamarád mého přítele. Budu se opakovat - skvělej kluk. A zdá se s větším smyslem pro věrnost. Je do mě zamilovanej až po uši a za šanci u mě by dal snad pravou ruku. Mám ho ráda, vím že je skvělej ale nemůžu ho milovat, prostě nemůžu, protože miluju přítele, i přes to co mi udělal...Nicméně jestli jenom ta vytrvalá láska stačí k tomu aby zachránila vztah z takový rány hned v začátcích, to nevím...Asi by se mi hodil nestranný názor někoho kdo nezná nikoho z aktérů příběhu...Co teď s tím vším? Vydržet, odpustit, nechat přítele pomalu získávat zpátky důvěru, jestli to vůbec jde? Nebo se smířit s tím že není takovej jak se zdál, že je nevěrnej prolhanej hajzl a posunout se dál...a co já vím...po čase třeba dát šanci tomu druhýmu...?

Dodatek: Neukamenujte mě prosím za stupidní zpověď, vím že je to hloupej problém, ale...zkrátka mě zajímá názor někoho mimo celou situaci.

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(295) × NE(326)TuristaTurista Bejunka 
17.09.2007 13:11  

Néééééééé!!!!!!Já si ted vzala ziletku a rizla jsem se.To bylo krve jak cip..Mam strach,ze se porezu vic,mati to nesmi zjistit,...Ruku jsem si zavazala obvazem,dala jsem si na nej tu sitku a potitko,doufam,ze nevykrvacim.

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(174) × NE(230)TuristaTurista Bejunka 
09.09.2007 19:37  

Ach jo,jsem na tom porad strasne blbe,myslim na sebevrazdu,...Je to hnus no.Porad deprese,trapeni,...Ted jsem ze vcerejska na dnesek byla s nasima pryc,byva mi spatne v aute,...Ja se najedla nez jsme odjizdeli domu a pred Valmezem jsem zvracela,nejsem zvykla tolik jist,porad cvicim,malo jim,malo piju,...Vypiju ani ne litr apul,kourim,...Ze vseho mam strach,za sebe tez,uz se zacinam nenavidet,...Bojim se ze se 2.10.na operaci tech strev neproberu,...Uz nevim co delat,jak se toho srachu a toho vseho zbavit,...Bo mi nic nejde,...

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(145) × NE(152)
  str. 1/8 Další  >>  Poslední (8)


Ostatní

Novinky

09.01.2018 13:14:09
PF 2019

Starší...   

Anketa

Náhodné přísloví

Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2019©