Zpovědi ve zpovědnici

Zapsané Zpovědi
TuristaTurista shadele 
24.05.2018 09:34  

nemůžu se přestat řezat

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(192) × NE(217)VelkostatkářkaInsane Velkostatkářka  
08.02.2017 21:17  

Prišiel mi mail tak som tu, zaspomínať na staré časy a potešit sa tym ako sa moj život zmenil od čias, čo som mavštevovala tuto komunitu :) prešla som si veľa veci a etáp mojho života a áno pokročila som k lepšiemu a som aj o niečo mudrejšia :) návrat tuto mi ukázal, že sa moj život naozaj zmenil a že nikdy nieje tak zle aby sa to nemohlo napraviť...dik všetkým tuto, v meste mŕtvych a prajem Vám veľa radosti, sily na prekonanie životných prekážok a aby ste v živote stretli len dobrých ľudi ;)

Dodatek: Život vie byť fajn ..

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(286) × NE(319)TuristaTurista Pavlína 
16.09.2015 17:07  

Ach jo proč mi dělají zle různé řeči různá kritika na mou osobu,...proč si hned neuvedomim to že si za něco kolikrát můžu sama a nedokazu poznat rozdíl mezi kamarády, známými a partnerem.Mám pocit že se všichni chovají stejně .Čím to všechno je?

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(368) × NE(376)ZlodějkaSchizofrenia Zlodějka  
30.01.2012 21:03  

Čo mám robiť keď jeho nenavidim...a bez neho by som umrela....? Keď som snim trpim...a bez neho ešte viac...ja neviem čo mám robiť...ani psychiater nepomaha..ani rivotril...nič

Dodatek: ...nedá sa to vydržať

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(387) × NE(388)Šlechticurbaja Šlechtic  
26.11.2011 23:09  

pořád se nemůžu přimět jít k doktorovi, vždycky když je to fajn, řeknu si, že to ještě zvládnu... ale ono to prostě není fajn :) když už tady v té samotě není "pro mě" ani jeden ten, kterého potřebuju, aspoň povídání s neznámým člověkem o všem by mohlo pomoct... zajímá mě, co se pro to bude muset stát

Dodatek: výkřik do ticha, možná spíš patřil do Opuštěného lesa

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(334) × NE(338)TuristaTurista V lásce ztracená 
26.10.2011 18:59  

Vím, že zpovědi o vztazích tady mezi všemi těmi vážnými problémy vypadají trochu hloupě a nepatřičně...Ale jsem už moc velká abych psala do Bravíčka :D ...A navíc jsem z toho celkem zoufalá. Nuže...načrtneme si situaci...Mám přítele...moc ho miluju...skvělej kluk, teda aspoň jsem si to vždycky myslela...Jenže ani ne před pár dny...Nepřišel na schůzku, protože se večer před tím strašně opil. To ovšem není to nejlepší, nejlepší je že se tak opil že mě na oné party podvedl. Se vším všudy...On tvrdí že si nic nepamatuje, že nevěděl co dělá...Ale ke mě se doneslo že byl sice opilej ale relativně při smyslech a náramně dobře se bavil. A do toho se tu objevila na scéně nová postava. Kamarád mého přítele. Budu se opakovat - skvělej kluk. A zdá se s větším smyslem pro věrnost. Je do mě zamilovanej až po uši a za šanci u mě by dal snad pravou ruku. Mám ho ráda, vím že je skvělej ale nemůžu ho milovat, prostě nemůžu, protože miluju přítele, i přes to co mi udělal...Nicméně jestli jenom ta vytrvalá láska stačí k tomu aby zachránila vztah z takový rány hned v začátcích, to nevím...Asi by se mi hodil nestranný názor někoho kdo nezná nikoho z aktérů příběhu...Co teď s tím vším? Vydržet, odpustit, nechat přítele pomalu získávat zpátky důvěru, jestli to vůbec jde? Nebo se smířit s tím že není takovej jak se zdál, že je nevěrnej prolhanej hajzl a posunout se dál...a co já vím...po čase třeba dát šanci tomu druhýmu...?

Dodatek: Neukamenujte mě prosím za stupidní zpověď, vím že je to hloupej problém, ale...zkrátka mě zajímá názor někoho mimo celou situaci.

  Stav zpovědi: Neodpuštěno
Odpustit? ANO(340) × NE(375)
  str. 1/8 Další  >>  Poslední (8)


Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2019©