Zpovědnice. Potřebujete poradit? Odpustit?

Zapsat Zpověd     |     Číst Zpovědi (3606 zpovědí)
Tato Zpovědnice zde slouží všem bez rozdílu. Vypište se ze svého problému a dostaňte rozhřešení. Zároveň rozhřešení můžete dávat ostatním!
Poslední Napsaná Zpověď
TulačkaAnnabelle Tulačka  
30.07.2019 05:09  

Celej život v práci vyloženě dřu. Deset let dřiny v oboru, jsem zaplatila zkaženým zdravím a nadváhou. Poslední rok se dávám dohromady, pracuji brigádně přes firmu a užívám si to, protože do práce, jakožto brigádník, nemusím chodit striktně každý den. Člověk by řekl, že jsem vlastně dopadla skvěle, což také dopadla. Jen, mám někdy pocit, že práci nějak moc flákám. Myslím, že začínám být rozpolcená. Vím, že si zasloužím konečně pracovat jako člověk, ne jako otrok. Jak se však říká, "zvyk je železná košile." Cítím se za to trochu provinile.

  Stav zpovědi: Odpuštěno
Odpustit? ANO(83) × NE(58)

Zpověď, na kterou se v minulosti trošku zapomnělo
UpírkaNatiik Upírka  
02.02.2007 12:57  

Strácím zájem O Ostatní lidi. Za chcilku se mám sejít s nejlepším kamarádem a mám chuť tO zrušit, páč se mi ani trOšilinku nechce. A je tO tak čím dál častěji. Ale když pak chcu zase někde já, ostatní nemaj čas... Chytám z tOho debky, bo mám pOcit, že mě nikdO nemá rád A nebO, dyž jsem s někým, tak chci být zase s jiným. je tOtO normální? Mám chuť utrácet prachy za kraviny ve městě s mOjOu šílenOu kámoškOu a vůbec se mi nechce prOcházet se a kecat s kámošem... Mám tO s ním ještě zrušit???

Dodatek: Ach jo...

  Stav zpovědi: Odpuštěno
Odpustit? ANO(98) × NE(20)


Ostatní

Novinky

09.01.2018 13:14:09
PF 2019

Starší...   

Anketa

Náhodné přísloví

Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2019©