Zpovědnice. Potřebujete poradit? Odpustit?

Zapsat Zpověd     |     Číst Zpovědi (3606 zpovědí)
Tato Zpovědnice zde slouží všem bez rozdílu. Vypište se ze svého problému a dostaňte rozhřešení. Zároveň rozhřešení můžete dávat ostatním!
Poslední Napsaná Zpověď
TulačkaAnnabelle Tulačka  
30.07.2019 05:09  

Celej život v práci vyloženě dřu. Deset let dřiny v oboru, jsem zaplatila zkaženým zdravím a nadváhou. Poslední rok se dávám dohromady, pracuji brigádně přes firmu a užívám si to, protože do práce, jakožto brigádník, nemusím chodit striktně každý den. Člověk by řekl, že jsem vlastně dopadla skvěle, což také dopadla. Jen, mám někdy pocit, že práci nějak moc flákám. Myslím, že začínám být rozpolcená. Vím, že si zasloužím konečně pracovat jako člověk, ne jako otrok. Jak se však říká, "zvyk je železná košile." Cítím se za to trochu provinile.

  Stav zpovědi: Odpuštěno
Odpustit? ANO(230) × NE(191)

Zpověď, na kterou se v minulosti trošku zapomnělo
TuristaTurista justbeperfect 
05.08.2007 17:12  

Hnusný víkend,ale vše je vyřešeno, ta, kterou miluji si našla někoho jiného během jednoho dne:D že by láska na první pohled? Ta se kterou teď je mi včera zakázala se bavit s někým koho za prvé miluji a za druhé znám mnohem déle s tím, že mi rozbije hubu....za celý večer jsem za moji láskou šla jen jednou, potřebovala jsem se na něco zeptat a její nová slečna mě chytila pod krkem, potom to pokračovalo i venku:( Ta, kterou miluji se samozřejmě zastala jí...je fakt, že žárlím, ale na druhou stranu chci ať je šťastná...ale nechci ji ztratit..ze dne na den:(

  Stav zpovědi: Odpuštěno
Odpustit? ANO(105) × NE(21)


Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2020©