Zpovědnice. Potřebujete poradit? Odpustit?

Zapsat Zpověd     |     Číst Zpovědi (3606 zpovědí)
Tato Zpovědnice zde slouží všem bez rozdílu. Vypište se ze svého problému a dostaňte rozhřešení. Zároveň rozhřešení můžete dávat ostatním!
Poslední Napsaná Zpověď
TulačkaAnnabelle Tulačka  
30.07.2019 05:09  

Celej život v práci vyloženě dřu. Deset let dřiny v oboru, jsem zaplatila zkaženým zdravím a nadváhou. Poslední rok se dávám dohromady, pracuji brigádně přes firmu a užívám si to, protože do práce, jakožto brigádník, nemusím chodit striktně každý den. Člověk by řekl, že jsem vlastně dopadla skvěle, což také dopadla. Jen, mám někdy pocit, že práci nějak moc flákám. Myslím, že začínám být rozpolcená. Vím, že si zasloužím konečně pracovat jako člověk, ne jako otrok. Jak se však říká, "zvyk je železná košile." Cítím se za to trochu provinile.

  Stav zpovědi: Odpuštěno
Odpustit? ANO(134) × NE(113)

Zpověď, na kterou se v minulosti trošku zapomnělo
UpírkaNatiik Upírka  
03.02.2007 17:59  

Chcu ho...zase hO chcu... zase..Už mi byl ukradený..měla jsme jiný starosti..ale zase, znova!! ROk a půl byl králem mýho srdce On..pak asi měsíc jsem si na něj vzpOměla jen sem tam a teď zase.... zase!! Už tO zase pOkračuje.. POřád jsOu všechny básničky O něm, všechno, všechno mi hO připOmíná a hrOzně ho chcu... Ale nesmím hO mít! Nesmím hO chtít! je tO přece hnusnej feťák!!!!

Dodatek: nééééé, už néééé

  Stav zpovědi: Odpuštěno
Odpustit? ANO(111) × NE(20)


Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2019©