Zpovědnice. Potřebujete poradit? Odpustit?

Zapsat Zpověd     |     Číst Zpovědi (3606 zpovědí)
Tato Zpovědnice zde slouží všem bez rozdílu. Vypište se ze svého problému a dostaňte rozhřešení. Zároveň rozhřešení můžete dávat ostatním!
Poslední Napsaná Zpověď
TulačkaAnnabelle Tulačka  
30.07.2019 05:09  

Celej život v práci vyloženě dřu. Deset let dřiny v oboru, jsem zaplatila zkaženým zdravím a nadváhou. Poslední rok se dávám dohromady, pracuji brigádně přes firmu a užívám si to, protože do práce, jakožto brigádník, nemusím chodit striktně každý den. Člověk by řekl, že jsem vlastně dopadla skvěle, což také dopadla. Jen, mám někdy pocit, že práci nějak moc flákám. Myslím, že začínám být rozpolcená. Vím, že si zasloužím konečně pracovat jako člověk, ne jako otrok. Jak se však říká, "zvyk je železná košile." Cítím se za to trochu provinile.

  Stav zpovědi: Odpuštěno
Odpustit? ANO(197) × NE(164)

Zpověď, na kterou se v minulosti trošku zapomnělo
Ženská :)zuzikula Ženská :)  
24.03.2007 20:52  

ahojik lidičky.. já už dál nemužu.. víte... je toho na mě moc.. a řežu se.. ale pokaždé co se říznu tak se mi uleví. a to hodně psychicky..... je toho na me moc, rozvod, tedka problémi s klukem, kamarádky, to že mi umřel pes prostě kotel vecí.. a já nevím jak dál.. necítím bolest.. jen me to pak štípe, ale uleví se mi... prosím já za to nemužu, asi mi neodpustite, ale potřebovala jsem to napsat.. jsem v koncích..... :'(

  Stav zpovědi: Odpuštěno
Odpustit? ANO(76) × NE(21)


Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2020©