Deníčky

Tohleto musim ještě prohlédnout, je to starý kód a nejsem s tím spokojen, dávám to sem jen z Vaší nedočkavosti! Midgard
Poznámka: opravit stránkování při vybraném uživateli, nezapomenout hlavičku, optimalizaci, barvičky a na úvodní stránku dát výpis posledního zápisu a pokud přítel napíše do deníčku, ať to dá informaci. Ale to by taky chtělo udělat poštu :))

VampírWarlog Ravenwolf Vampír

Deníček obyvatele
    18.01.2007 v 10:45    
  Jsem téměř na dně.. Nemyslím momentálně psychicky, teď né.. Mám pár lidiček, kteří mě drží na dvodou....
Takže děkuji Lilith a MilujuBublinky a taky jedné slečně ode mě....
Ale jsem v konci se silami.. Od neděle skoro nespím.. Učím se, ale ve škole to stejně nikdo neocení, protože když už se an něco naučím tak mě učitelé třeba odmítnou vyzkoušet....  Účetnictví   15.11.2006 v 11:31    
  Tak dnes jsme psali z účta... No, podepsal jsem se a písemku odevzdal.. Né že bych to neuměl, ale nechtělo se mi přemýšlet..
Celkem je to zajímavý pocit....  Milý deníčku...   22.05.2006 v 10:50    
  Je pondělí a já místo toho abych seděl na hodině matematiky, jsem tu a píšu.. Ani nevím proč.. Asi je toho na mě poslední dobou už příliš...
Můj největší problém je, že moc přemýšlím a ten druhý je, že se stávám po čase na určitých lidech závyslí (nebo s měkým ?? ).
Největší průšvih je, že to jsou vždycky holky.. (no, vlastně zaplať pánbůh) Ale u mě hrozí nebezpečí, že si nějakou kamarádku oblíbím natolik, že po čase zjistím, že jsem se do ní zamiloval ( pozor! neplést s frází: že jí miluji! To mohu říci zatím jen o jedné... o Míše) - pozn. aut.
A to je problém... Co mám dělat ,,milý deníčku"???  str. 1/1   

Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2020©