Střílíme si ze zombie

Příběh | 29.01.2012 22:17:34 | 6116 přečtení | hodnocení: 1


Dobré poledne dámy a pánové, vítám vás u každodenního pořadu, Střílíme si ze zombie. Vysíláme na krátkých vlnách, na vysílači zbastleným studentem práv, japanistkou a aplikovaným biologem. Očekávaný dosah je tedy nula celá pr*, u vysílače Lukáš Hrma.
Právě je třetího února 2013, podle encyklopedie Rukojeť poznání by dnes oslavil 165 narozeniny italský violoncellista, operní dirigent a hudební skladatel Luigi Mancinelli. Rádi bychom vám pustili nějakou jeho desku, bohužel žádnou nemáme.
Už 27. den jsme bez proudu a jedeme na dvanáctivoltovou baterii. Dostali jsme další tři odpovědi v naší divácké soutěži „Kdo ještě zůstal naživu“, takže oficiálně počet našich posluchačů dosáhl čísla 72. Díky našim věrným posluchačům je naše stanice už od počátku svého vysílání tou nejposlouchanější v Olomouckém kraji. A proto vám všem děkujeme, že jste nám zachovali přízeň. Tedy…ne že byste měli na vybranou, vzhledem k tomu, že jsme stále ještě jediná stanice v éteru.
Dnes si prozradíme, jak vyrobit Molotovův koktejl. Ale před tím samozřejmě vyhlásíme výsledky o zombie vraždu týdne! Vítězem se stává pětašedesátiletý pan Tomáš František z Holice. Podařilo se mu zabít třináct zombie pomocí krabičky od mýdla a tří ruliček toaletního papíru. Bohužel se nám nepodařilo jeho příběh ověřit, každopádně má pan Tomáš u nás v redakci k vyzvednutí hodnotný upomínkový předmět. Samozřejmě pokud se mu podaří se sem někdy dostat.
Zprávy z vnějšího světa jsou pořád ještě stále nulové. Ale dobrá zpráva je, že už nikdo ani nečekal cokoli jiného. Internet, telefon, rádio, všechno zůstává hluché. Samozřejmě až na náš polední pořad Střílíme si ze zombie, dnes s Lukášem Hrmou.
Pokud hledáte tip, kde rabovat potraviny, naše redakce vám doporučuje nákupní dům Prior. Většina nemrtvých se po sérii výbuchů stáhla směrem ke Globusu, takže je tato výprava relativně bezpečná. Navíc, jak jsme se včera sami přesvědčili, zásoby potravin v tomto nákupním středisku jsou stále ještě dostačující.
Ale jak už jsme řekli, hlavním tématem dne je výroba Molotovova koktejlu. Molotovův koktejl je jednoduchá a účinná zbraň proti zombie, původem pochází ze Zimní války, což je další neužitečná informace, kterou jsem si odnesl z hodin dějepisu. Navíc myslím, že pochází už ze starověku…och jak mi chybí tetička wiky…
Ve své nejprimitivnější formě jde o skleněnou lahev naplněnou benzínem s knotem z kusu hadru. V této podobě je to ovšem dosti neefektivní zbraň. Po krátkém nájezdu na Zbrojnici jsme přišli na několik zlepšováků. Zaprvé, benzín se musí ztužit do napalmu, nejlépe smícháním s polystyrenovými kuličkami v poměru 1:1, nebo motorovým olejem ve stejném poměru. Podle návodu by to mělo jít i s pomocí mýdla, ale takhle se nám napalm nikdy nepodařilo vytvořit.
Nikdy neplňte zápalnou lahev více než do dvou třetin.
Tip od strýčka Luka. Jako zápalník je nejlepší použít dámskou vložku namočenou do hořlaviny a přilepenou po straně lahve. Pokud máte nějaký nápad, jak náš návod vylepšit, jsme dostupní po další dvě hodiny od skončení vysílání. PMR, CB (přednostně 10 kanál), kmitočty 2m, 70cm, a KV. Na stejné frekvenci přijímáme vzkazy pro pozůstalé. Prosíme všechny, aby je po přijetí přeposílali dál pomocí svých vysílačů. Opakuji, pokud máte nějaký nápad, jak náš návod vylepšit, jsme dostupní po další dvě hodiny od skončení vysílání. PMR, CB (přednostně 10 kanál), kmitočty 2m, 70cm, a KV. Na stejné frekvenci přijímáme vzkazy pro pozůstalé. Prosíme všechny, aby je po přijetí přeposílali dál pomocí svých vysílačů.
První je pro Marii Kundeříkovou z Uničova.
„Ahoj miláčku, doufám, že jsi v pořádku. Snažím se k tobě dostat. L.“
Pro Tomáše Hudce z Ostravy.
„Vím, že nemůžeš být mrtvý, děti jsou v pořádku. Zabarikádovali jsme se. Z dědy je zombie. Dochází nám jídlo. Jitka“
Pro Filipa Nechanského
„Ahoj, kde jsi, pořád na tebe čekáme. Máma.“
Pro vládu České republiky.
„Nikdy jste pro nás nic nedělali, ale teď se prosím snažte!“
Pro Stanislavu Foltánskou
„Miluju tě a vždycky budu. Pokousali mě. Ruda“
Tímto bych chtěl ukončit dnešní díl pořadu, Střílíme si ze zombie. Chci, abyste věděli, že jsme tu pro vás a dokud vysíláme, tak nic ještě není ztraceno. A proto se na vás těšíme zase zítra, tentokrát s Jitkou Studnážovou. Rád bych zakončil vysílání nějakou písní, ale došly nám baterie do mp3 přehrávače a z mého zpěvu byste se pochcali. Takže vám děkuji za pozornost. Tohle byl Lukáš Herma a pořad Střílíme si ze zombie.Průměrná známka je 1. Jako ve škole: 1 2 3 4 5
Diskuse
VampírMan in white Vampír -S-
29.01.2012 22:34:16  

Když si to člověk přečte s intonací potrhlého rozlasového hlasatele, zní to dost dobře. Molotov pobavil, ale bacha na to... because flaming zombie can be even more dangerous than the normal one.

http://www.youtube.com/watch?v=bVnfyradCPY

1

FarářDoctoreX Farář -S-
29.01.2012 22:36:50  

sakra, tohle jsem neuvážil. Ale uvaž ty, je možné si s pomocí doma nalezitelných surovin vymyslet něco lepšího?

RytířFredericco Rytíř
12.03.2012 21:15:35  

Něco lepšího? hmmm co nějaké pasti nebo poplašné systémy, ochranné prostředky ...

Můžeme čekat nějaké pokračování

Zlodějwosty Zloděj
25.10.2012 21:39:46  

Vím že to tu je starší ale nějaké pokračování by nebylo špatné:)Formulář na přidání zprávy
Nick
Text
smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl
Opiště bezpečnostní kód
Toto je ochrana proti tzn. SPAMU, který se na těchto stránkách začal objevovat. Registrací se tohoto otravného kroku zbavíte a nebudete muset tento kód opisovat.
Protispamová ochrana  

Ostatní

Novinky

09.01.2018 13:14:09
PF 2019

Starší...   

Anketa

Náhodné přísloví

Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2020©