Krutá realita...

Názor | 16.01.2007 11:36:34 | 1899 přečtení | hodnocení: 1


Dovolte mi vyjádřit názor svůj názor k chování většiny jedincům bydlících v mém okolí na této planetě. Nejprve chci upozornit na méně závažný problém a to přetvářku. Dříve jsem ji neměla ráda, ale od chvíle co nosím "masku" takové lidi naprosto chápu a již mezi ně zapadám. Jakmile vám, ale nějak ujedou nervy a psychicky to nezvládáte a jste sví tak vám všichni vám právě ti neznalci vaší duše začnou nevávat, kroutit nad vámi hlavou či obracet oči v sloup. Nechápu význam toho povyku kvůli něčemu k čemu stejně nedojdou jelikož vás neznají. A proto jim i tohle zcela bez pochyb nedochází.
A přetvářka má zřejmě jen dva důvody a to, že buď :

a) nedostali příležitost vás poznat
b) dostali příležitost, ale nevyužili jí


Jenže variantu a  již vylučuji, protože při seznamování každý tuto šanci dostal, ale zřejmě ji podceňil, ale i kdyby to chtěl napravit zcela tuhle možnost již nezíská. A troufnu si prohlásit, že když jsou ti lidé takoví, ani o to nestojí. Jejich omezenost je ovdádí od hlubšího přemýšlení.Dalším závažným problémem těchto lidí je mnohdy i namyšlenost. V mém případě, když už nevyužijí nárážek na vzhled začnou si dobírat styl. Co jim vadí na temných barvách a černě nalakovaných nehtech ? Sakra, co já mám názorů na vygumované barbínky (nejde o barvu vlasů spíše a chování typu : ,,Achich, zlomil se mi nehtíček. Nemám rozmazaný make-up ?") ...  Bohužel, marně co jim snažím vysvětlit, že je mi jedno zda mi to sluší, ale o to jestli je mi ten styl blízký a stejně se i cítím ! 


Bez povrchnosti nemůžete společensky v dnešní světě žít. By Zaantar
Tedy aniž by jste neměli masku, že ano... Některým jedincům očividně dělá dobře, když mohou (psychicky) verbálně  urážet ty kteří si to nezaslouží a mají krok napřed. Ale to už asi nezměním ani tímto článkem u kterého bych byla potěšena kdyby se některé arogantní osoby nad sebou zamyslely. Ikdyž tenhle server je spíše pro ty schopné uvažovat kdybych to měla posoudit. Teď semnou zřejmě většina nebude souhlasit, ale zkrátka je pro mne psychické napadání horší než fyzické. Mám naraženou nohu a asi přetrhnutý nějaký kolenový vaz či co od jednoho povrchního spolužáka a více mne mrzí spíše to co mi k tomu řekl, navíc vulgárně místo toho aby se to snažil formulovat bez použití sprostých slov. Ačkoliv je to někdy obtížné snažím se sprostá slova nebrat vážně, sama jsem v pubertě, ale i tak se tou mluvou nic nevyřeší a jen se dotyční snaží zesměšnit druhého. Doufám, že jsem vám tou nohou nepřipomínala chudáčka, přece jen mám sklony k sebelítosti. Nestydím se za to... Když mi někdo nějak nadává, ne že bych se rozbrečela, spíše mu vyjádřím svůj názor, ale horší je, že nejen v té situaci vedu takzvaný vnitřní boj...neustále...jiné už to nebude...možná jednou omezím svoje sebedestrukce s nožem...ty přicházejí až když nemám slov...Tak tedy držte se...Co nejdál od nožů (resp. někteří žiletek a podboných předmětů) jak mi řekla Willow...
S hlubokým pozdravem se s vámi loučí  


                                                            Addie
Průměrná známka je 1. Jako ve škole: 1 2 3 4 5
Diskuse
BludičkaTsunami Bludička
16.01.2007 13:09:44  

Je to hezky a naprosto pravdivy..mozna je to skoda ze tomu tak je... nemam rada povrchni lidi..

BludičkaSekhmet Bludička
16.01.2007 14:42:17  

zaujímavé :)

16.01.2007 16:34:00  

Souhlas...Pěkné

TulačkaÁkir Tulačka
16.01.2007 19:50:52  

prauda :D

Ladydenisha Lady
16.01.2007 20:01:44  

tiez sa s tým stretavam, clanok pekny

Potulnicezurbik Potulnice
26.01.2007 07:57:54  

tak todel je pravda, libi se mi toFormulář na přidání zprávy
Nick
Text
smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl
Opiště bezpečnostní kód
Toto je ochrana proti tzn. SPAMU, který se na těchto stránkách začal objevovat. Registrací se tohoto otravného kroku zbavíte a nebudete muset tento kód opisovat.
Protispamová ochrana  

Ostatní

Novinky

09.01.2018 13:14:09
PF 2019

Starší...   

Anketa

Náhodné přísloví

Kontakt
Na tento web se vztahuje autorský zákon platný na území České Republiky v plném znění.
Dále také tzv. Ústava Města Mrtvých 2020©